اخبار ویژه

کد خبر : 252761 تاریخ ثبت : 1401/7/1 08:47:34
معاون اجرایی رئیس جمهور در بوشهر؛

تخصیص 1880 میلیارد تومان برای تکمیل دو پروژه در دشتستان/ برای اتصال بوشهر بهخط ریلی کشور 40 میلیارد تومان پیش بینی شد

تخصیص 1880 میلیارد تومان برای تکمیل دو پروژه در دشتستان/ برای اتصال بوشهر بهخط ریلی کشور 40 میلیارد تومان پیش بینی شدمرتضوی گفت: با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر 1880 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه سد دالکی و پروژه محور مواصلاتی کنارتخته فارس به دالکی استان بوشهر تخصیص یافته است.

به گزارش آزادنما؛

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور در جمع مدیران بوشهری، اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی توسط دولت در استان بوشهر انجام شده است و با توجه به بررسی در خصوص روند اجرایی مصوبات، استان بوشهر مطلبو ارزیابی شد که بعداز اتمام طرح ها چهره استان تغییر خواهد کرد. 

معاون اجرایی رئیس جمهور افزود: اعتبارات عمومی که در سال جاری پرداخت شد بیش از 120 درصد بوده که 70 درصد در نیمه اول سال و 30 درصد دیگر نیز در نیمه دوم انجام خواهد شد. مسئولین استان بوشهر باید از همه فرصت ها استفاده کنندو پیگیر اجرای مصوبات باشند. 

 

سرپرست نهاد رئیس جمهوری بیان کرد: با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر 1880 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه سد دالکی و پروژه محور مواصلاتی کنارتخته فارس به دالکی استان بوشهر تخصیص یافته است. 

وی با اشاره به اتصال استان بوشهر به خط ریلی کشور، تاکید کرد: برای تکمیل پروژه راه آهن بوشهر بیش از 40 میلیارد تومان اعتبار پی بینی شده است که در حال پرداخت است و پروژه در حال اجرا است. /سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج