اخبار ویژه

کد خبر : 252740 تاریخ ثبت : 1401/6/10 20:47:29

لزوم احداث سد در شمال استان بوشهر برای مهار آب‌های سطحی

لزوم احداث سد در شمال استان بوشهر برای مهار آب‌های سطحینماینده مردم دیلم، گناوه و بوشهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم احداث سد در شمال استان بوشهر برای مهار آب‌های سطحی تاکید کرد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم جمیری عصر پنجشنبه در بازدید رئیس مجلس از شمال استان بوشهر اظهار داشت: مردم مناطق شمالی استان بوشهر در شهرستان‌های گناوه و دیلم با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

وی با تقدیر از حضور قالیباف در شمال استان بوشهر خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور رئیس مجلسی که به نظام مسائل و اولویت دادن به مسائل و اتمام کارهای نیمه تمام فکر می‌کند، بسیاری از مشکلاتمان حل شود.

نماینده مردم دیلم، گناوه و بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم این منطقه علی رغم همه داشته‌ها با مشکلات جدی مواجه هستند و باید با نگاهی ویژه برای رفع مشکلات مردم تلاش شود.

وی با بیان اینکه اشتغال یکی از موضوعات بسیار مهم استان است که باید مورد توجه قرار بگیرد، گفت: هم اکنون ۱۷ درصد مردم این منطقه بیکار هستند و حل مشکلات مربوطه به ته لنجی‌ها کمک بسیاری به حل مشکلات معیشتی مردم می‌کند.

جمیری با اشاره به لزوم احداث سدهای شمال استان بوشهر جهت مهار آب‌های سطحی، خاطرنشان کرد: توسعه و لایروبی بنادر از جمله موضوعاتی است که به اشتغال پایدار مردم کمک می‌کند./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج