اخبار ویژه

کد خبر : 252723 تاریخ ثبت : 1401/4/20 15:56:43

بوشهر میزبان اولین رویداد فعالان مردمی خانواده

بوشهر میزبان اولین رویداد فعالان مردمی خانوادهنماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: خانواده ریشه‌ی تمدن و توجه به آن توجهی استراتژیک و بنیادین است و اگر دچار بحران شود نظام حکمرانی دچار مشکل می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر صبح امروز در نشست با  فعالان گردهمایی مردمی خانواده اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی موضوع خانواده به خوبی پیش بینی شده است اما دو نکته باید در نظر گرفته شود؛ باید بروز و به خوبی اجرا شود.

وی گفت: نکته مهمی که در این باب وجود دارد جهت دهی در مسیر بسیار دشوار است چون هر سازمان یک سری وظایف تعریف شده دارد و نیاز است که با در نظر گرفتن این موضوع، شرح وظایف آن سازمان‌ها در این مسیر مشخص شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اهمیت خانواده در تمدن نوین اسلامی، بیان کرد: خانواده ریشه‌ تمدن و توجه به آن توجهی استراتژیک و بنیادین است و اگر دچار بحران شود نظام حکمرانی دچار مشکل می‌شود.

صفایی بوشهری تصریح کرد: با وجود اینکه مسئله‌ زن و خانواده برای کشور، جزء مسائل درجه یک محسوب می‌شود اما موضوع خانواده به عنوان یک ضرورت در بین فعالان انقلابی و در سطح جامعه به‌طور پررنگ مطرح نیست.

وی عنوان کرد: در این زمینه جامعه به یک حرکت عمومی با چشم‌انداز تمدن نوین اسلامی نیاز دارد، حرکتی منظم و با سرعت خوب که حرکت آن به سمت چشم‌انداز محسوس باشد.

در این دیدار که با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر، مسؤول جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی استان بوشهر و جمعی از فعالین خانواده برگزار شد، مسؤول مجمع خانواده استان بوشهر از برگزاری گردهمایی فعالان خانواده استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری در ۲۳ تیر خبر داد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج