اخبار ویژه

کد خبر : 252720 تاریخ ثبت : 1401/4/19 15:53:19

امام‌جمعه‌ای که به مشکلات ورود نکند، امام‌ مردم نیست

امام‌جمعه‌ای که به مشکلات ورود نکند، امام‌ مردم نیستامام جمعه دشتی گفت: امروز مردم با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند و اگر مدیر، مسئول یا حتی امام جمعه‌ای به این مشکلات ورود نکند یا خدایی ناکرده نسبت به این مشکلات بی تفاوت باشد او در واقع مدیر یا امام جمعه مردم نیست.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های نماز عید قربان در خورموج اظهار داشت: عزت امروز ایران و ایرانی با گذشته قابل مقایسه نیست و این به برکت انقلاب اسلامی و خون مطهر شهداست که ما باید قدر این انقلاب الهی و قدر نعمت بزرگ ولایت فقیه و قدر این دولت انقلابی را بدانیم و خداوند را شاکر باشیم.

امام جمعه دشتی افزود: شهدا جان خود را فدای اسلام و انقلاب کردند ما هم امروز اگر می‌خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید آبروی خود را فدای انقلاب و مردم کنیم.

وی تصریح کرد: از مسئولان و مدیران تقاضا می‌کنم که در این شرایط مشکلات سخت معیشتی بیشتر از قبل در بین مردم حضور پیدا کنند، پای درد دل مردم بنشینند و منافع شخصی خود را در راه رفع مشکلات مردم فدا کنند.

حجت‌الاسلام زاهددوست گفت: امروز مردم با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند و اگر مدیر، مسئول یا حتی امام جمعه‌ای به این مشکلات ورود نکند یا خدایی ناکرده نسبت به این مشکلات بی تفاوت باشد او در واقع مدیر یا امام جمعه مردم نیست.

امام جمعه دشتی بیان کرد: ولی امر مسلمین در پیام ارزشمند و راهگشای خود به حجاج بیت‌الله الحرام فرمودند: وحدت مسلمانان یکی از دو پایه اساسی حج است که اگر با معنویت مؤمنان توأم باشد موجب عزت امت اسلام و ذلت و خواری دشمنان می‌شود.

وی عنوان کرد: امیدوارم هرکس از هر حرکتی که برای بزرگداشت غدیر می‌تواند دریغ نکند. خدا را شاکریم که امروز به برکت خون شهدا از نعمت گران قیمت ولایت فقیه به عنوان شعبه‌ای از ولایت اهل بیت (ع) برخوردار هستیم و این نعمت بزرگی است که شاید تا پایان عمر از شکرگزاری آن ناتوان باشیم.

حجت‌الاسلام زاهددوست گفت: حضرت ابراهیم بدون تردید، ترس و وحشت و با حال آرامش از عهده امتحانات سخت الهی سرافراز بیرون آمد و ما هم باید تلاش کنیم در همه امتحانات زندگی سربلند باشیم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج