اخبار ویژه

کد خبر : 252684 تاریخ ثبت : 1401/3/4 14:19:40

معاون جدید سیاسی، امنیتی استانداری بوشهر منصوب شد

معاون جدید سیاسی، امنیتی استانداری بوشهر منصوب شدمراسم تکریم و معارفه معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر برگزار شد.

به گزارش آزادنما؛ اکبر پورات در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور استاندار، اعضای شورای اداری و شورای تأمین استان بوشهر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی و از خدمات محمد تقی ایرانی معاون قبلی قدردانی شد.

استاندار بوشهر در این جلسه با اشاره به اینکه محمد تقی ایرانی فرزند شهید و از نیروهای ارزشی و انقلابی هستند اظهار داشت: فرزندان و خانواده شهدا در جامعه از ارزش بالایی برخوردار هستند و از افتخارات مردم محسوب می‌شوند.

احمد محمدی‌‌زاده با بیان اینکه محمد تقی ایرانی در پست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی خدمات ارزشمندی به جامعه ارائه کرد افزود: حرکت و خدمات وی در راستای فعالیت دولت مردمی بود که از فعالیت‌های ایرانی قدردانی می‌شود.

وی با معرفی اکبر پورات به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر وی را از خانواده ایثارگران دانست و خاطر نشان کرد: پورات در 18 سال گذشته در تعامل با دستگاه‌های مختلف منشا خدمات ارزشمندی بوده است.

استاندار بوشهر همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در آزادی خرمشهر وحدت، توجه به خط ولایت و پرهیز از هرگونه تفرقه و اختلاف مورد توجه قرار گرفت گفت: تجربیات فتح خرمشهر در طرح‌های دیگر جامعه از جمله برنامه‌های اقتصادی استفاده شود.

 محمدی‌زاده  با گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس اظهار داشت: در آزادی خرمشهر سه اصل وحدت، انسجام، توجه به خط ولایت و رهبری، و پرهیز از هرگونه تفرقه و اختلاف مورد توجه قرار گرفت که منجر به این موفقیت شد.

وی با تأکید بر استفاده از تجربیات موفقیت در فتح خرمشهر در صحنه‌های دیگر انقلاب تصریح کرد: اکنون که آمریکا و رژیم صهیونیستی منفعل شده‌اند برگرفته از تجربیات حماسه فتح خرمشهر است.

استاندار بوشهر حرکت در خط ولایت و رهبر معظم انقلاب، تقویت اتحاد و همدلی و پرهیز از تفرقه اختلاف را در اجرا طرح‌ها و برنامه‌ها به ویژه هدفمندی یارانه‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: ارز ترجیحی 4200 تومانی صدمات و خسارت زیادی به اقتصاد جامعه وارد کرد و اگر ادامه می‌یافت، اقتصاد جامعه به کلی از هم می‌پاشید.

محمدی‌زاده اقدام آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور در اجرا مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها را ستود و افزود: طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها به عنوان ضرورت اصلاح اقتصادی کشور، اقدام مهمی است که آثار و برکات آن در آینده به نفع مردم رقم خواهد خورد.

وی در ادامه باتأکید بر تقویت روابط عمومی دستگاه‌ها و ادارات تصریح کرد: روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های اجرایی در دفاع از ارزش‌های انقلابی، عملکرد دستگاه و جهاد تبیین فعال شوند.

استاندار بوشهر ارائه دستاوردهای ادارات در فضای مجازی، حقیقی و انعکاس فعالیت ادارات را یکی از وظایف روابط عمومی ادارات دانست و افزود: مدیران نیز در تبیین مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در ادارات و دستگاه‌ها از صاحب‌نظران اقتصادی استفاده کنند.

اصلاح ساختار اقتصادی سبب  توزیع عادلانه ثروت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر هم اصلاح ساختار اقتصادی کشور را سبب توزیع عادلانه ثروت‌ها در سطح جامعه و کاهش آسیب‌های اقتصادی دانست و بیان کرد: طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها پایه‌های اقتصاد کشور را مستحکم می‌کند و سبب ایجاد ثبات اقتصادی می‌شود.

اصغر جعفری با بیان اینکه مردمی‌سازی یارانه‌ها و ساماندهی ارز ترجیحی اقدامی مدبرانه بود گفت: این طرح به طور همه جانبه منجر به اصلاح شاخصه‌های اقتصادی کشور خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به سالروز عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر خاطر نشان کرد: رزمندگان بوشهری در حماسه 8 سال دفاع مقدس نقش‌آفرینی گسترده‌ای داشتند.

ذخیره‌سازی کالا در استان انجام شده است

معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر هم با اشاره به اینکه طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها سبب اصلاح ساختار اقتصادی می‌شود افزود: اقدام‌های لازم برای تأمین و ذخیره‌سازی کالا در استان انجام شده و برنج، شکر، گوشت مرغ ، کنجاله سویا و ذرت برای مرغداری‌ها و واحدهای دامی به اندازه کافی تأمین شده است.

علی باستین از توزیع بسته‌های معیشتی به جامعه روستایی و مددجویان در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در راستای طرح مواسات 100 هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان با تدبیر استاندار بوشهر و هماهنگی دستگاه‌ها در بین روستاییان و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع شد.

در این نشست اکبر پورات معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار بوشهر نیز با قدردانی از حسن اعتماد وزیر کشور ، خدمات‌رسانی صادقانه به مردم، تعامل و همکاری با دستگاه‌های مختلف کشوری، لشکری و مسئولان را مورد تأکید قرار داد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این نشست با اشاره به انتصاب معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: اکبر پورات با پشتوانه تجربی، دانش لازم و اشراف و آگاهی کامل به وضعیت استان، مولفه‌های لازم را برای ایفای نقش در این سمت مهم استان دارد.

سردار علی رزمجو با قدردانی از تعامل و همکاری همه جانبه و مثبت محمد تقی ایرانی معاون سیاسی سابق استاندار با شورای تأمین استان، افزود: معاون جدید نیز تسلط بسیار خوبی به مسائل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و  امنیتی دارد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج