اخبار ویژه

کد خبر : 252680 تاریخ ثبت : 1401/2/28 13:18:17

نرخنامه منتشر شده نان فانتزی در استان بوشهر صحت ندارد

نرخنامه منتشر شده نان فانتزی در استان بوشهر صحت نداردرئیس بازرسی اتاق اصناف بوشهر گفت: هنوز نرخ جدید نان فانتزی در این استان مصوب نشده است و این نانوایی‌ها باید کماکان با همان قیمت پیشین فعالیت کنند.

به گزارش آزادنما؛

سید علیرضا سید رضازاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: فعالیت نانوایی‌های استان بوشهر به صورت مداوم رصد می‌شود و با گرانفروشی و دیگر تخلف‌های صنفی این واحدها برخورد قانونی می‌شود.

رئیس بازرسی اتاق اصناف بوشهر درباره تعطیلی برخی از نانوایی‌های سطح شهر بوشهر اعلام کرد: میزان تعطیلی مجاز در نانوایی‌های سنتی ۳ روز است و توقف فعالیت با هدف امتناع از پخت با قیمت‌های پیشین تخلف است.

مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف بوشهر عنوان کرد: در روزهای اخیر چند مورد پرونده تخلف برای نانوایی‌های شهرستان بوشهر تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

گراشی تصریح کرد: نانوایی‌ها سهمیه آرد اردیبهشت ماه خود را با نرخ قبلی دریافت کرده‌اند و مشکلی برای پخت ندارند.

وی اعلام کرد: بوشهری‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مانند گرانفروشی یا تعطیلی خارج از قانون را به واحد بازرسی اتاق اصناف گزارش دهند یا با سامانه‌های ۱۲۴ سازمان صمت و ۱۳۵ تعزیرات حکومتی تماس بگیرند.

قرار است نرخ جدید نان‌های حجیم و نیمه حجیم در فرآیند اصلاح نرخ آرد واحدهای صنف و صنعت اعلام شود اما بارها از سوی مسئولان اعلام شده است که این نرخ تاثیری در قیمت نان سنتی نخواهد داشت./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج