اخبار ویژه

کد خبر : 252663 تاریخ ثبت : 1401/2/22 12:05:34

طوفان ، جان 3 کودک را در اسکله سیراف کنگان گرفت

طوفان ، جان 3 کودک را در اسکله سیراف کنگان گرفتفرمانده انتظامی کنگان از غرق شدن سه کودک در خروجی اسکله بندر سیراف این شهرستان خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ رهام رضایی فرمانده انتظامی کنگان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بعد از ظهر روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نیاز پلیسی به آدرس درمانگاه شهر سیراف، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی گفت: با حضور ماموران پلیس در محل درمانگاه، مشخص شد سه کودک (دو نفر۹ساله و یک نفرهفت ساله) در خروجی اسکله بندر سیراف در حال شنا و بازی کردن بودند که به دلیل شرایط بد جوی غرق شدند.

فرمانده انتظامی کنگان ادامه داد: دو نفر از کودکان که توسط افراد بومی که با حال وخیم پیدا شده بودند به درمانگاه شهر سیراف منتقل که متاسفانه عملیات احیاء موثر واقع نشده و هر دو نفر جان خود را از دست می‌دهند.

رضایی اعلام کرد: به دلیل شرایط نامساعد جوی کودک هفت ساله تا این لحظه پیدا نشده و تلاش و جست‌وجو قایق‌های صیادی و نیروهای امدادی همچنان ادامه دارد.

وی با ابراز تاسف از این حادثه دلخراش خاطرنشان کرد: شنا در منطقه ممنوعه و شرایط نامساعد جوی و به آب زدن بدون آگاهی از عمق آن و نداشتن مهارت کافی در فنون شنا از مهم‌ترین دلایل غرق شدگی است که می‌طلبد شهروندان به توصیه‌ها و هشدارها توجه کافی کنند تا شاهد حوادث تلخ برای خانواده‌ها نباشیم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج