اخبار ویژه

کد خبر : 252645 تاریخ ثبت : 1401/2/10 00:16:32

احتمال تنش بین مدیرعامل پارس جنوبی و هیات مدیره جدید شنیده می‌شود

احتمال تنش بین مدیرعامل پارس جنوبی و هیات مدیره جدید شنیده می‌شودبعد از ابلاغ هیات مدیره جدید و انتخاب سعید کریمی بعنوان رئیس هیات مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، برخی شنیده‌ها حکایت از این دارد که مدیر عامل فعلی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی اظهار ناراحتی کرده و از عدم هماهنگی مطالبی بیان کرده است.

به گزارش آزادنما؛

در روزهای گذشته وزارت نفت فضا را برای مدیریت نیروهای های جوان انقلابی در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی مهیا کرد و انتصابی باور نکردی با ترکیب جوان‌های جهادی از خانواده شهدا رقم زد.


بعد از ابلاغ هیات مدیره جدید و انتخاب سعید کریمی بعنوان رئیس هیات مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی  پارس، برخی شنیده‌ها حکایت از این دارد که مدیر عامل  فعلی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اظهار ناراحتی کرده و از عدم هماهنگی مطالبی بیان کرده است.

با توجه به‌ اینکه هیات مدیره فقط مسئول تصویب و بررسی موضوعات مهم سازمان و ابلاغ آن جهت اجرا به مدیرعامل است، احتمال می‌رود این اظهار نگرانی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  باعث کند شدن مصوبات اجرایی شود.

پیشنهاد می‌شود دولت انقلابی و ولایی که با شعار انتصاب جوانان انقلابی و متعهد وارد خدمت رسانی شده است، مدیرانی که بانیان وضع موجود و جاماندگان دولت تدبیر و امید هستند را در جایگاه‌های دیگر استفاده کند تا خلائی در امورات اجرایی بخصوص حوزه نفتی ایجاد نشود.

دولت انقلابی، وزیر نفت، نمایندگان مردم در خانه ملت، نماینده مقام معظم رهبری در استان و نماینده عالی دولت در استان می‌توانند در یک اقدام هماهنگ مدیرعاملی برای پارس جنوبی منصوب کنند که از دل جوانان انقلابی و ولایی با روحیه جهادی باشد.

این اقدام می‌تواند شیرینی عید سعید فطر بر جامعه انقلابی و مردم شهید پرور استان بوشهر چند برابر کند./سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج