اخبار ویژه

کد خبر : 252640 تاریخ ثبت : 1401/2/9 13:22:14

هزینه 500 میلیاردی برای کاهش خاموشی برق بوشهر

هزینه 500 میلیاردی برای کاهش خاموشی برق بوشهراستاندار بوشهر گفت: در راستای پیشگیری و کاهش خاموشی‌ها در تابستان امسال شرکت توزیع نیروی برق این استان ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد.

به گزارش آزادنما؛

احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر امروز در نشست شورای اداری استان بوشهربا اشاره به پیش رو بودن تابستان و گرما و احتمال خاموشی ها اظهار داشت: در راستای پیشگیری و کاهش خاموشی‌ها در تابستان امسال شرکت توزیع نیروی برق این استان ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد.

وی برضرورت برگزاری جلسه هایی از سوی فرمانداران با شهرداران و شوراهای شهربرای قطعی کردن برنامه تاکید کرد و گفت: اجازه نمی دهیم هر شهرداری هر کاری انجام و هر شورای شهری هر  تصمیمی بگیرد.

استاندار بوشهر یادآور شد: فرمانداران باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که در کنار کارهای جاری یک کار اساسی،زیربنایی و ماندگار که در موضوع  گردشگری هم تاثیر داشته باشد انجام شود و تنها به انجام کارهای کوچک بسنده نشود.

اصغر جعفری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر نیز در این جلسه به ۱۰ اردیبهشت ماه، روز ملی خلیج فارس اشاره کرد و گفت: به بیان مقام معظم رهبری، «خلیج فارس باید توسط کشورهایی که خلیج فارس متعلق به آن‌‌ها و در آغوش آن‌ها است اداره شود.»

محمد مدرسی زاده سرپرست دانشگاه خلیج فارس نیز به تشریح برنامه‌های گرامیداشت روز ملی خلیج فارس پرداخت و عنوان کرد: در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه، همایش ۲ روزه‌ای با نام «همایش بین المللی تاریخ و فرهنگ و تمدن خلیج فارس» آغاز می‌‌شود که روز اول آن روز علمی محسوب شده و روز دوم، فرهنگی و گردشگری برای حوزه سیراف خواهد بود.

وی در ادامه اظهار داشت: در این همایش کشورهایی چون ایتالیا، عمان، کویت، عراق، آلمان، سودان، لیبی و الجزایر حضور دارند و ۱۶۰ عنوان چکیده مقاله و مقاله کامل به زبان‌های عربی و انگلیسی و فارسی دریافت شده است./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج