اخبار ویژه

کد خبر : 252639 تاریخ ثبت : 1401/2/9 13:21:00

ساحل‌نشینان خلیج فارس در روز قدس حماسه دیگری خلق کردند

ساحل‌نشینان خلیج فارس در روز قدس حماسه دیگری خلق کردندمردم بوشهر حضور گسترده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند و حماسه دیگری را در کنار سواحل خلیج فارس خلق کردند.

به گزارش آزادنما؛

مردم استان بوشهر همواره در صحنه‌های مختلف حضوری گسترده و پرشور داشته‌اند و امروز نیز در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از مبارزات فلسطینی‌ها اعلام کردند.

مردم بوشهر در حمایت از ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین به خیابان‌ها آمدند و بار دیگر با تأکید بر تداوم مبارزه با رژیم صهیونیستی حمایت بی‌دریغ خود را از مبارزان فلسطینی اعلام کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر بوشهر از مسجد توحید در مسیر خیابان امام خمینی (ره) آغاز شده که تا مصلا جمعه این شهر ادامه دارد.

این مراسم باشکوه که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، امام جمعه بوشهر، استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح، زن و مرد، جوانان، نوجوانان و اقشار مختلف برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی شعارهای «مرگ بر آمریکا و اسرائیل، قدس تبلور شکوه دین است، جلوه‌گر عزت مسلمین است، قدس نوید عشق و آبادی است، پیام حُریت و آزادی است، رژیم صهیونیستی، جرثومه فساد است، آزادی فلسطین، مرهون اتحاد است»، «هیهات منا الذله شعار مسلمین شد، نابودی اسرائیل، بر مردمان یقین شد»، «شعار روزه‌داران، نابودی اسرائیل، خواسته هر مسلمان، نابودی اسرائیل» و «پیام قرآن ما، وحدت مسلمین است، آزادی فلسطین، شعار مسلمین است» را سر دادند.

سخنران این مراسم حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس است./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج