اخبار ویژه

کد خبر : 252637 تاریخ ثبت : 1401/2/7 13:36:32

نخیلات شهرستان دشتستان متحول می‌شوند/ تصویب اعتبارات مناسب

نخیلات شهرستان دشتستان متحول می‌شوند/ تصویب اعتبارات مناسبنماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نخیلات شهرستان دشتستان نیازمند تحول اساسی است و طرح تحول نقش بسیار مهمی در این زمینه خواهد داشت.

به گزارش آزادنما؛

ابراهیم رضایی سه‌شنبه‌شب در جمع اهالی روستای فاریاب دشتستان اظهار داشت: شانی جز خدمت به مردم برای خود قائل نیستیم و وظیفه داریم که مشکلی از مشکلات مردم را حل کنیم و امیدوارم در دوره خدمتی خود موفق به حل مشکلات مردم شویم.

وی به پیگیری‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات مردم در بخش اشاره کرد و ادامه داد: آب مهمترین مسئله مردم در این منطقه است که این مشکلات هم در زمینه آب شرب و هم در زمینه آب کشاورزی وجود دارد و تلاش داریم که این مسائل حل شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی به طرح تحول نخیلات دشتستان اشاره کرد و افزود: حدود هزار و ۵۰۰ تا دو هزار میلیارد تومان اعتبار به این طرح تخصیص می‌یابد که تحول بزرگی در حوزه نخیلات ایجاد می‌شود. این طرح در بهبود وضعیت آبیاری و افزایش کیفیت و کمیت محصول تأثیرگذار خواهد بود.

وی اضافه کرد: اتفاقات مثبتی در این زمینه رقم می‌خورد که امیدواریم مردم نتیجه ملموس این اتفاقات را حس کنند و شاهد رفع یکی از مهمترین مشکلات مردم در این منطقه باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه به صورت مستمر پیگیر رفع مشکلات مردم هستیم، تصریح کرد: تا زمانی که کاری به نتیجه نرسد و مردم در عمل نتیجه آن را نبینند تمایلی به اطلاع‌رسانی آن نداریم و تلاش می‌کنیم که کارها به نتیجه برسد و بعداً به مردم بگوییم.

وی با بیان اینکه وظیفه همه مسئولان است که در بین مردم حضور داشته باشند، خاطرنشان کرد: تلاش داریم که به جای آنکه مردم سراغ ما بیایند، در بین مردم حضور داشته باشیم و حرف آنها را بشنویم و پاسخ دهیم/گام خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج