اخبار ویژه

کد خبر : 252633 تاریخ ثبت : 1401/2/7 00:32:24

ساخت یک هزار و ۳۴۰ واحد مسکن توسط سپاه برای مددجویان بوشهری

ساخت یک هزار و ۳۴۰ واحد مسکن توسط سپاه برای مددجویان بوشهریفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سپاه این استان از ابتدای نوروز امسال اقدام به توزیع ۳۶ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی معادل با ۱۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان میان نیازمندان کرده است.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر این استان اظهار داشت: همچنین سپاه در استان بوشهر شامل سپاه امام صادق (ع) و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تاکنون یک هزار و ۳۴۰ واحد مسکن مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) را در این استان ساخت کرده و ۱۰۰ واحد دیگر نیز در دست ساخت دارد.

فرمانده سپاه استان بوشهر یادآور شد: جمعیت هلال احمر تاکنون دوشادوش سپاه و سایر نیروهای مسلح و نیروهای خدماتی هم در سطح کشور و هم در مقیاس استان بوشهر در مسائل مختلف و بحران‌های گوناگون، نقش بسزایی ایفا کرده است.

سردار رزمجو اظهارداشت: سپاه امام صادق(ع) و جمعیت هلال احمر استان بوشهر تاکنون در موارد متعددی مانند امداد رسانی در زلزله کرمانشاه و سیل خوزستان با همدیگر همکاری‌های خیلی خوبی داشته‌ اند و هر دو نهاد هم در جغرافیای استان فعال بوده و هم در خارج از جغرافیای استان، بر اساس هماهنگی سلسله مراتب خود آماده خدمات‌ رسانی به مردم عزیز کشورمان هستند.

وی افزود: خداوند متعال را شاکریم که با وحدت و انسجامی که بین سپاه و هلال احمر در استان بوشهر وجود دارد و اقدامات مشترکی که تاکنون توسط این دو نهاد انجام شده است هم سپاه و هم هلال احمر استان بوشهر از نظر خدمات‌رسانی در سطح کشور از ردیف‌های اول خدمات‌رسانی به حساب می‌آیند و اقدامات آن‌ها باعث شده است رویکرد مردم به آینده انقلاب اسلامی امیدوارتر باشد.

فرمانده سپاه استان بوشهر تصریح کرد: سپاه امام صادق (ع) برای مقابله با ویروس منحوس کرونا اقدامات متعددی را تاکنون دراستان بوشهر انجام داده است که از جمله مهم‌ترین این اقدامات می‌توان به راه‌اندازی ایستگاه‌های تزریق واکسن این بیماری در تمام شهرستان‌های استان اشاره کرد به طوری که در ایستگاه تزریق واکسن شهرستان بوشهر مستقر در بهمنی و دواس، روزانه به ۱۲۰۰ نفر واکسن تزریق می‌شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر نیز در این دیدار با گرامیداشت سال روز تاسیس سپاه گفت: وجود فضای هم‌دلی و همکاری بین دستگاه‌های مختلف از جمله هلال احمر و سپاه جهت انجام کار جهادی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران، نعمت بزرگی برای توسعه استان به حساب می‌آید.

غلامرضا حاجیانی افزود: سپاه اعجازی از تفکر ناب امام خمینی (ره) است که در همه امور جامعه تاکنون منشا خیر بوده است و پاسداران تاکنون حافظ ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی در مقاطع حساس بوده‌اند.

سردار رزمجو در پایان این دیدار با پوشیدن لباس داوطلبان جمعیت هلال احمر عضو افتخاری این نهاد شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج