اخبار ویژه

کد خبر : 252628 تاریخ ثبت : 1401/2/7 00:27:18

عامل قتل جوان 17 ساله کمتر از 3 ساعت دستگیر شد

عامل قتل جوان 17 ساله کمتر از 3 ساعت دستگیر شدفرمانده انتظامی استان گفت: فردی که طی نزاع و درگیری یک جوان ۱۷ساله را با سلاح سرد به قتل رسانده بود، کمتر از ۳ ساعت توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

به گزارش آزادنما؛

سردار حیدر سوسنی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۱۱ شب گذشته،  برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح در پارک کوهنورد شهر برازجان و انتقال مجروح به بیمارستان، ماموران انتظامی و پلیس اگاهی برای بررسی موضوع در محل حادثه  حاضر شدند.  

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: طی تحقیقات میدانی مشخص شد، فردی ۱۷ساله به علت نزاع و درگیری با سلاح سرد مجروح و برای درمان به بیمارستان منتقل شده است که به علت شدت جراحات وارده عملیات احیاء نتیجه بخش نبوده و نامبرده فوت می‌کند.   

سوسنی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی  طی یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه عامل قتل و چهار نفر از عوامل دخیل در نزاع و درگیری دسته جمعی را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.  

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری سایر عوامل مرتبط با این درگیری ادامه دارد، گفت: متهم اصلی در بازجویی اولیه پلیس به ارتکاب قتل با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد.  

سوسنی خاطر نشان کرد: ۵ نفر از عوامل دخیل در نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل دستگیر شده و تلاش برای دستگیری سایر افراد مرتبط با این درگیری ادامه دارد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج