اخبار ویژه

کد خبر : 252605 تاریخ ثبت : 1401/2/1 12:33:46

سقوط شاهین و ایران جوان از اتفاقات تلخ فوتبال استان است

سقوط شاهین و ایران جوان از اتفاقات تلخ فوتبال استان استمحمدی زاده گفت: سقوط شاهین و ایران جوان امروز از اتفاقات تلخ فوتبال استان است و می‌بایست این دو تیم به بخش خصوصی واگذار شوند.

به گزارش آزادنما؛

 احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران معاون پنجم استانداری هستند و در تحقق و عملیات شدن جهاد تبیین باید همه خبرنگاران و رسانه‌‌ها تلاش کنند.

استاندار بوشهر بیان کرد: خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی غیر قابل مقایسه با رژیم وابسته به استکبار جهانی آمریکا است که باید در ابعاد گوناگون تبیین و انعکاس داده شود.

محمدی‌زاده گفت: توجه به طرح‌های اشتغال‌زایی و تسریع در اجرا طرح‌های اقتصادی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

وی اظهار کرد: نیمه دوم سال زمینه حضور گردشگران و مسافران به استان فراهم می‌شود و در این راستا از دی ماه ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین امسال ۸ تا ۹ میلیون مسافر و گردشگر وارد استان بوشهر شد.

این مقام مسؤول با اشاره به رتبه دوم جذب گردشگر استان در کشور تصریح کرد: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم گردشگری در ایام تعطیلات نوروزی به‌عنوان دومین استان گردشگرپذیر کشور معرفی شد.

استاندار بوشهر از معرفی فرماندار دشتستان خبر داد و ابراز کرد: فرماندار دشتستان برای انجام مراحل اداری به وزارت کشور اعلام و به‌زودی معرفی می‌شود.

وی تأکید کرد: طرح‌های آب‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای مختلف در حال اجرا است که آب‌شیرین‌کن وحدتیه به ظرفیت 5 هزار مترمکعب بر اساس وعده مجری طرح، خرداد ماه وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

داستان تلخ فوتبال بوشهر

محمدی‌زاده در خصوص وضعیت ورزش استان و خصوصاً فوتبال گفت: امروز شاهد اتفاقات خوبی در ورزش و فوتبال نیستیم و سقوط دو تیم ریشه دار و پرطرفدار شاهین و ایران جوان از اتفاقات تلخ این رشته ورزشی است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: تلاش‌های زیادی برای این دو تیم انجام شد ولی مشکلاتی گریبانگیر آن‌ها شد و می‌بایست این دو تیم به بخش خصوصی واگذار شوند.

وی با توجه به مشکلات مالی در حوزه ورزش عنوان کرد: تیم‌های ورزشی استان فاقد اسپانسر هستند و باید راهکاری اندیشیده شود که آنها به بخش‌های صنعتی، تولیدی و خصوصی واگذار شوند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج