اخبار ویژه

کد خبر : 252603 تاریخ ثبت : 1401/2/1 12:31:16

۱۲ روز بدون فوتی کرونایی

۱۲ روز بدون فوتی کروناییسرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ۱۲ روز بدون فوتی کرونایی در این استان خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

حسن ملکی‌زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام شهرستان‌های استان در شرایط زرد کرونایی قرار دارند و وضعیت ابتلا و بستری در بخش کرونایی استان بوشهر رو به بهبود است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر بیان کرد: تزریق واکسن کرونا در مصون ماندن از ابتلا به کرونا بسیار مهم است؛ در حال حاضر ۳۶ درصد جامعه هدف نوبت سوم واکسن کرونا تزریق کرده‌اند که نیاز است این میزان افزایش یابد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر عنوان کرد: این استان ۱۲ روز پیاپی بدون فوتی بیماران کرونایی پشت سر گذاشته است.

وی گفت: تعداد بیماران بستری در بخش کرونایی بیمارستان‌های استان ۵۸ نفر است که این تعداد بیمار کرونایی نسبت به هفته گذشته کاهش یافته و این سیر نزولی ادامه دارد.

ملکی‌زاده توضیح داد: در شبانه‌روز گذشته ۲۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند؛ در حال حاضر ۱۰ بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند که حال شش نفر از آن‌ها وخیم است.

این مقام مسؤول اظهار کرد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۳۸ بیمار بخش کرونایی با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۱۲ مورد به کرونا قطعی بوده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۱۵۳ بیمار در استان به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند و ۱۰۴ هزار و ۲۴۴ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج