اخبار ویژه

کد خبر : 252583 تاریخ ثبت : 1400/11/15 00:09:44

عرضه ۱۵۲۰۰ تن سیمان توسط شرکت مند دشتی

عرضه ۱۵۲۰۰ تن سیمان توسط شرکت مند دشتیروابط عمومی شرکت سیمان مند دشتی در گزارشی از عرضه ۱۵۲۰۰ تن محصول در بازار خبر داد.

به گزارش آزادنما؛ روابط عمومی شرکت سیمان مند دشتی در گزارشی اعلام کرد: در سال جدید درکنار مشکلات زیادی که شرکت سیمان مند دشتی با آن دست و پنجه نرم کرده است شاهد خدمت رسانی مستمر با حداکثر ظرفیت توسط این مجموعه جوان و چالاک صنعتی بوده ایم که با افتخار توانست در بین شرکت های بزرگ سیمانی کشور رتبه دهم را به خود اختصاص دهد.

با وجود اینکه تأمین بسیاری از قطعات مصرفی مورد نیاز در شرایط سخت تحریمی کاری بس دشوار به نظر می رسد، شاهد از کار افتادن یکی از سیلوهای سیمان کارخانه هستیم و سیلوی دیگر نیز نیازمند تعمیرات اساسی می باشد ولی تا این لحظه با تعویق در انجام تعمیرات سیلوهای سیمان از ایجاد وقفه در تحویل سیمان مورد تعهد شرکت جلوگیری بعمل آمده است.

در همین راستا با توجه به نیاز فوری به تعمیر سیلوها و تأمین تعهدات 15000 تنی این شرکت و با عنایت به کاهش ذخایر کلینکر استراتژیک بدلیل مشکلاتی نظیر قطع گاز و محدودیت های برق و انجام تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده، درخواست کاهش کف عرضه محصول شرکت سیمان مند دشتی در بورس کالا برای هفته سوم و چهارم بهمن ماه به میزان 8000 تن را از مسئولان امر داشته ایم.

پس از وقفه ای کوتاه شرکت سیمان مند دشتی محکم تر از قبل با قدرت و سرعت بیشتر بازگشته و میزان ۱۵۲۰۰ تن محصول در بازار عرضه نموده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج