اخبار ویژه

کد خبر : 252582 تاریخ ثبت : 1400/11/23 00:08:07

قهرمانان جام فجر مند دشتی معرفی شدند

قهرمانان جام فجر مند دشتی معرفی شدندمسابقات جام دهه فجر شرکت سیمان مند دشتی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش آزادنما؛

در این مسابقات ۶۵ نفر از پرسنل کارخانه سیمان مند دشتی در ۵ رشته آمادگی جسمانی، فوتسال، فوتبال دستی، تنیس روی میز و طناب کشی با هم به رقابت پرداختند.
 

در رشته آمادگی جسمانی که با حضور ۱۲ شرکت کننده برگزار شد نوید نمازی با حد نصاب بهترین زمان مقام قهرمانی را کسب کرد، مجید شوشتریان و محسن دولت آبادی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

تنیس روی میز ۱۲ شرکت کننده داشت که در پایان محمد کهن قهرمان، علی زارعی و محسن دولت آبادی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
 

در رشته مهیج طناب کشی تیم متشکل از رضا خیان ، سجاد خیان ، محمد زارعی ، جواد فرجی و حلیم عسکره با غلبه بر همه حریفان خود مقام قهرمانی را کسب کرد.
 

مسابقات فوتبال دستی با حضور ۱۰ تیم دو نفره آغاز شد در پایان تیم مهران شیرزاد و علیرضا گلی اول، تیم علی درویشی و محمد آقاجانپور دوم و تیم محسن دولت آبادی و جواد فرجی مقام سوم را کسب کردند. 
 

در یکی از جذاب ترین مسابقات این دوره یعنی فوتسال که با حضور ۵ تیم هفت نفره برگزار شد، تیم ستاد متشکل از حسین روزبهانی، ماشاالله ابراهیمی، سجاد زائری، ابوالحسن نظری، علیرضا یوسفی، محمد صادق صفری و روح الله اسماعیل‌پور با غلبه بر همه رقبای خود و با ۱۲ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، تیم مکانیک الف با بازی ایرج آون، محمد کهن، محسن دولت آبادی، فرزاد محمدی، علی معصومی، رضا فقیه احمدانی و محسن شیخی با ۹ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم مکانیک ب با احمد دریاپرور، حسن خاوری، رضا صداقت، محمد زارعی، محمد عبدالشاهی رضا خیان و یاسر احسانیا با کسب ۴ امتیاز به مقام سوم رسید. 
در پایان این مسابقات سجاد زائری با به ثمر رساندن ۹ گل آقای گل مسابقات و ماشاالله ابراهیمی با به ثمر رساندن ۳ گل و ۹ پاس گل عنوان بهترین بازیکن را از آن خود کرد.

 محمدصادق علیدوست نیز در این دوره از مسابقات بعنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج