اخبار ویژه

کد خبر : 252578 تاریخ ثبت : 1400/11/7 02:50:43
نماینده دشتستان:

"بوستانی" فردی باسواد، جهادی، انقلابی و مردمی است

"بوستانی" فردی باسواد، جهادی، انقلابی و مردمی استنماینده مردم دشتستان در مجلس اسلامی گفت: صادق بوستانی، سرپرست جدید فرمانداری دشتستان یک فرد تحصیل‌کرده، متواضع، باسواد با روحیه جهادی، انقلابی، مردمی و اهل کار شبانه‌روزی است.

به گزارش آزادنما؛

ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری شهرستان دشستان با خیرمقدم به سرپرست فرمانداری دشتستان، بیان کرد: صادق بوستانی یک فرد تحصیل‌کرده، متواضع، مردمی، جهادی و باسواد و اهل کار شبانه‌روزی است که برای ایشان آرزوی توفیق داریم.

وی تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم که کمک کنیم وی در راستای عمل به مسئولیت خود موفق باشد و تلاش کنیم که آینده این شهرستان از امروز آن بهتر باشد.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی برای سایر کسانی که به‌تازگی کار خود را در شهرستان آغاز کرده‌اند آرزوی توفیق داریم. مردم از ما انتظار دارند و فرصتی برای مجادله نداریم.

رضایی بیان کرد: با تغییر و تحولاتی که داریم می‌بینیم آینده کشور و این استان را خوب می‌بینم و باید همه ما باید تلاش کنیم و وقت و انرژی و توان خود را صرف خدمت به مردم کنیم و برای جذب بودجه به داخل شهرستان کنیم.

وی عنوان کرد: امروز در کشور استقلال و آزادی در کشور داریم و چه در داخل کشور و چه در بیرون شاهدیم که مدیران به راحتی نقد می‌شوند و این از برکات انقلاب اسلامی است. شهدای زیادی را تقدیم کردی تا امروز آزادی داشته باشیم و باید در دیگر عرصه‌ها هم این آزادی وجود داشته باشد.

در این جلسه طی حکمی "حسین بی‌باک" به‌عنوان معاون عمرانی و بودجه و برنامه ریزی فرمانداری دشتستان معرفی و از زحمات عبدالحمید کریم‌آزاد قدردانی شد./ایسنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج