اخبار ویژه

کد خبر : 252557 تاریخ ثبت : 1400/10/5 01:22:08

گام بلند سیمان مند دشتی برای اصلاح جاده لاور به خورموج

گام بلند سیمان مند دشتی برای اصلاح جاده لاور به خورموجمحمدرضا ذاکری زاده مدیرعامل شرکت سیمان مند دشتی در راستای عمل به تعهدات و مسولیت های اجتماعی این شرکت و ترغیب سازمان های مرتبط درخصوص اصلاح جاده لاور به خورموج نشست هایی را با مسولان شهرستان‌ دشتی برگزار کرد.

به گزارش آزادنما؛

ذاکری زاده در ادامه جهت تسریع در آغاز فرایند اصلاح این جاده پرخطر، اقدام به تنظیم ‌و‌ امضا توافق نامه با پیمانکار مربوطه نمود.

با این توافق، زیرسازی و  آسفالت پل نیمه کاره جاده مذکور طی ده روز آتی انجام و یک نقطه حادثه خیز دیگر نیز شناسایی شده که توسط این شرکت اصلاح می‌شود.

همکاری با اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر و برنامه ریزی جهت شروع به کار اصلاح جاده از لاور به سمت خورموج نیز در دستور کار اجرایی این شرکت قرار گرفت.

سیمان مند دشتی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود گام اول را برداشت و متعاقب آن راهداری شهرستان دشتی نیز آمادگی خود را اعلام کرده است.

مدیرعامل شرکت سیمان مند دشتی خاطرنشان کرد: این عملیات با هدایت فرماندار محترم شهرستان دشتی آغاز شده و سیمان مند دشتی با مجوز از سهامداران، سهم خود را در این زمینه پرداخت می کند.

وی افزود: پیشرفت کار این پروژه علاوه بر مشاهدات عینی، در دوره‌های پانزده روزه از طریق فرمانداری به اطلاع عموم‌ مردم خواهد رسید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج