اخبار ویژه

کد خبر : 252547 تاریخ ثبت : 1400/10/22 00:26:16

بر احیای ظرفیت‌های گردشگری شهرستان مترکز خواهیم شد

بر احیای ظرفیت‌های گردشگری شهرستان مترکز خواهیم شدفرماندار دشتستان گفت: جاذبه‌های گردشگری دشتستان یکی از مزیت های شاخص این شهرستان است که باید به دنبال توسعه و تکمیل زیرساخت های آن باشیم.

به گزارش آزادنما؛

صادق بوستانی فرماندار دشتستان با توجه به اهمیت صنعت گردشگری به عنوان یکی از پایه های اساسی اقتصاد در دنیای امروز اشاره کرد و افزود: با تکمیل طرح های گردشگری و تعریف طرح های جدید باید به دنبال افزایش نرخ بهره وری در این صنعت باشیم، موضوعی که باعث می شود ضمن کسب درآمد و بهبود چرخه اقتصادی منطقه شاهد معرفی آداب و رسوم غنی شهرستان به گردشگران باشیم.

فرماندار دشتستان که برای سرکشی از بخش سعدآباد به این منطقه سفر کرده بود، ادامه داد: شهرستان دشتستان رتبه نخست ظرفیت های طبیعی و تاریخی در صنعت گردشگری استان بوشهر را دارا می باشد و باید برای جذب گردشگر داخلی و خارجی برنامه ریزی دقیق و گام به گامی داشته باشیم.

وی در بازدید از آبشار تلخاب بخش سعدآباد به ظرفیت های گردشگری این بخش اشاره نمود و افزود: با توجه به جاذبه های طبیعی و تاریخی این بخش اقداماتی در حوزه گردشگری سعدآباد و منطقه تاریخی زیراه شده است، اما با توجه به کاهش محدودیت ها کرونایی باید با سرعت و شتاب بیشتری به سمت احیای ظرفیت های گردشگری منطقه حرکت کنیم و با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی شاهد توسعه صنعت گردشگری در این منطقه باشیم.

صادق بوستانی، فرماندار دشتستان در ابتدای سفرش به مقام شهدای گرانقدر بخش سعدآباد ادای احترام کرد و با حضور در جمع مردم منطقه، مسائل و مشکلات این بخش به ویژه حوزه های کشاورزی، گردشگری و زیرساخت های ارتباطی را بررسی و پیگیری نمود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج