اخبار ویژه

کد خبر : 252543 تاریخ ثبت : 1400/10/4 15:53:38

سیمان مند دشتی و اصلاح جاده لاور به خورموج

سیمان مند دشتی و اصلاح جاده لاور به خورموجذاکری‌زاده گفت: در راستای عمل به تعهدات و مسولیت های اجتماعی این شرکت و ترغیب سازمان های مرتبط درخصوص اصلاح جاده لاور به خورموج نشست هایی را با مسولان شهرستان‌ دشتی برگزار کرد.

به گزارش آزادنما؛

محمدرضا ذاکری زاده مدیرعامل شرکت سیمان مند دشتی اظهار کرد: در ادامه جهت تسریع در آغاز فرایند اصلاح این جاده پرخطر، اقدام به تنظیم ‌و‌ امضا توافق نامه با پیمانکار مربوطه نمود.

ذاکری زاده افزود: با این توافق، زیرسازی و آسفالت پل نیمه کاره جاده مذکور طی ده روز آتی انجام و یک نقطه حادثه خیز دیگر نیز شناسایی شده که توسط این شرکت اصلاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت سیمان مند دشتی گفت: همکاری با اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر و برنامه ریزی جهت شروع به کار اصلاح جاده از لاور به سمت خورموج نیز در دستور کار اجرایی این شرکت قرار گرفت.

وی بیان کرد: سیمان مند دشتی در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود گام اول را برداشت و متعاقب آن راهداری شهرستان دشتی نیز آمادگی خود را اعلام کرده است.

ذاکری زاده خاطرنشان کرد: این عملیات با هدایت فرماندار محترم شهرستان دشتی آغاز شده و سیمان مند دشتی با مجوز از سهامداران، سهم خود را در این زمینه پرداخت می کند.

مدیرعامل شرکت سیمان مند دشتی افزود: پیشرفت کار این پروژه علاوه بر مشاهدات عینی، در دوره‌های پانزده روزه از طریق فرمانداری به اطلاع عموم‌ مردم خواهد رسید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج