اخبار ویژه

کد خبر : 252529 تاریخ ثبت : 1400/10/21 14:50:53

شهردار جدید برازجان معارفه شد

شهردار جدید برازجان معارفه شدصبح امروز مراسم معارفه شهردار برازجان با حضور مسئولین شهرستان دشتستان برگزار و مرتضی قدوسی سکاندار شهرداری برازجان شد.

به گزارش آزادنما؛

نوروزی فرماندار دشتستاندر این مراسم اظهار کرد: شهردار برازجان نباید تنها به مسائل عمرانی شهر توجه کند و زیست شهری مردم را نیز باید مد نظر قرار دهد.

نوروزی افزود: شهردار باید پاسخگویی به مردم را همیشه مد نظر داشته باشد و شفافیت را در راس اقدامات خود قرار دهد.

فرماندار دشتستان بیان کرد: یک موضوع مهم که شهردار جدید باید مد نظر قرار دهد توجه به اقتصاد گریزی و مبارزه با فساد در شهرداری است و از سو استفاده سودجویان جلوگیری کند

وی خاطرنشان کرد: شهردار باید کرامت شهروندان را رعایت کند و با مردم با صداقت و با کرامت گفتگو کنند که در این صورت مردم نیز با شهردار همراه خواهد شد.

مرتضی قدوسی شهردار جدید برازجان در این آیین ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای شهر به وی عنوان کرد:  بنده از اعضای شورای شهر درخواست دارم که در انجام وظایف شهرداری از بنده حمایت کند چرا که طبق تجربه هر وقت شورای شهر از شهرداری حمایت کرده کارها با پیشرفت بیشتری همراه بوده است.

شهردار جدید برازجان گفت: من خود را فرزند خمینی کبیر ، سرباز امام خامنه ای و پیرو مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می دانم.

وی ابراز داشت: بنده به مردم شریف شهر برازجان قول می دهم که حافظ منافع و اموال آنها باشم و بر سر منافع آنها با هیچ‌کس معامله نکنم.

قدوسی بیان کرد: نگاه سیاسی در مدیریت من جایگاهی نخواهد داشت و از افراد شایسته در این زمینه استفاده خواهم کرد.

در پایان این مراسم از زحمات محمد حسن محمدی شهردار اسبق برازجان تجلیل به عمل آمد./دانا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج