اخبار ویژه

کد خبر : 252526 تاریخ ثبت : 1400/10/24 14:47:18

انبار احتکار کالاهای اساسی در دشتستان لو رفت

انبار احتکار کالاهای اساسی در دشتستان لو رفتفرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف انبار احتکار ارزاق عمومی و ضروری مردم در شهرستان دشتستان به ارزش ۳۲ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با پدیده شوم احتکار کالا، مامورین پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات همه جانبه نسبت به شناسایی یک انبار بزرگ احتکار ارزاق عمومی در شهرستان دشتستان مطلع و سپس بررسی موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار داده‌اند.

وی افزود: مامورین پلیس امنیت اقتصادی، پس از انجام تحقیقات تکمیلی و کنترل نامحسوس انبار و اطمینان از احتکار کالا، با هماهنگی مقام قضایی به همراه عوامل اداره تعزیرات حکومتی، صمت، بهداشت و مامورین انتظامی شهرستان دشتستان به انبار موردنظر اعزام و در بازرسی از انبار مقادیر زیادی ارزاق عمومی شامل روغن۲۰۰  کیلوگرم، چای ۳۰۰ کیلوگرم، مواد شوینده و بهداشتی۲۶  هزار بسته و کارتن، سویا ۲۰۰ کارتن، انواع کنسرو و انواع آبمیوه ۶۰ هزار بطری، خشکبار و حبوبات ۶۵ هزار بسته و تخمه ۶۶۰ کیلو گرم کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به دستگیری یک محتکر در این رابطه بیان کرد: انبار یاد شده پلمپ و کارشناسان ارزش کالای احتکار شده را ۳۲ میلیارد ریال برآورد ‌کرده‌اند. پرونده قضایی نیز تشکیل و در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفت./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج