اخبار ویژه

کد خبر : 252512 تاریخ ثبت : 1400/10/12 14:18:35

یک دهه هفتادی فرماندار دشتستان شد

یک دهه هفتادی فرماندار دشتستان شدطبق وعده دولت در خصوص تحقق بخشیدن به بیانیه گام دوم انقلاب صادق بوستانی یکی از جوانان انقلابی و تحصیلکرده بوشهری که متولد دهه 70 نیز می باشد به عنوان فرماندار شهرستان دشتستان منصوب شد.

به گزارش آزادنما؛

طبق وعده دولت در خصوص تحقق بخشیدن به بیانیه گام دوم انقلاب با حکم محمدی زاده استاندار بوشهر، صادق بوستانی یکی از جوانان انقلابی و تحصیلکرده بوشهری که متولد دهه هفتاد نیز می باشد به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و با حفظ سمت سرپرست فرمانداری دشتستان معرفی شد.

صادق بوستانی پیش از این به عنوان  مسئول پیگیری های ویژه استاندار بوشهر و در حال انجام فعالیت های گسترده جهادی و محرومیت زدایی در استان و کشور بوده است.

وی  تحصیلات خود را از مقطع کارشناسی تا دکتری در دانشگاه تهران در رشته سیاست و ژئوپلیتیک در دانشگاه تهران گذرانده است.

از جمله سوابق بوستانی را می توان به همکاری با مجمع تشخیص مصلحت نظام، کارشناس راهبردی نهاد ریاست جمهوری، مشاور در حوزه مسئولیت های اجتماعی دستگاه های دولتی، عضو خانه اندیشمندان علوم انسانی ابران، همکاری با مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و شبکه کانون های فکر ایران، همکاری با نهاد رهبری دانشگاه تهران، همکاری با صداوسیما، پژوهشگر مرکز مطالعات استراتژیک خاورمیانه و عضو انجمن ژئوپلتیک ایران اشاره کرد./سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج