اخبار ویژه

کد خبر : 252498 تاریخ ثبت : 1400/6/21 23:40:55

ردپای لابی‌گری دوم‌خردادی‌ها برای استاندار شدنِ یک گزینه خاص

ردپای لابی‌گری دوم‌خردادی‌ها برای استاندار شدنِ یک گزینه خاصدر روزهایی که شاهد یکی از بزرگ‌ترین چرخش‌های حکمرانی در تاریخ ۴۲ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران و تغییر از یک مدل غرب‌گرا، تکنوکرات و بی‌تفاوت نسبت به آرمان‌ها و فاقد عقلانیت به یک جریان تحول خواه جوان و حزب‌اللهی هستیم، نیاز است تغییرات بنیادین در روش‌ها و منش‌های دولت‌مردان با راهبردها و رویکردهای دولت مردمی و ضد فساد شکل بگیرد.

به گزارش آزادنما؛ این روزها که برخی اصلاح طلبان خود را برا جمع کردن وسایل اتاق مدیریت آماده می کنند، برخی دیگر از آنها با عوض کردن لباس سیاست سعی دارند گزینه های کم خطر را حمایت کنند تا بلکه بتوانند خود یا دوستانشان را در کرسی قدرت حفظ کنند. از همین رو بزرگان استان بوشهر همچون نماینده ولی‌فقیه در استان و نمایندگان مجلس و انقلابیون هوشیار به هوش باشند که دوم خردادی‌ها در استان بوشهر به دنبال استاندار شدن چه کسی هستند و چرا برای او طومار امضا می کنند.

در روزهایی که شاهد یکی از بزرگ‌ترین چرخش‌های حکمرانی در تاریخ ۴۲ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران و تغییر از یک مدل غرب‌گرا، تکنوکرات و بی‌تفاوت نسبت به آرمان‌ها و فاقد عقلانیت به یک جریان تحول خواه جوان و حزب‌اللهی هستیم، نیاز است تغییرات بنیادین در روش‌ها و منش‌های دولت‌مردان با راهبردها و رویکردهای دولت مردمی و ضد فساد شکل بگیرد.

مدیران دولتی جوان و تحول خواهی  که در رده های میانی و پایینی جرات تغییر و تربیت نیرو داشته باشند. در این روزها شاهد هستیم افرادی که پرچم دار دوم خرداد بوده یا نان خور کارگزاران بوده اند به میان انقلابیون بر خورده و از احساسات پاک آنها سو استفاده می کنند تا مدیران کم توان تر را به عنوان استاندار قالب کنند.
بزرگان استان بوشهر همچون نماینده ولی‌فقیه در استان و نمایندگان مجلس در جریان باشند تجربه در استان بوشهر ثابت کرده است لابی‌های ثروت و جریان‌های دوم خرداد اگر از کسی حمایت کنند بعدها به دنبال سهم خواهی از وی هستند و این آفت نه‌تنها درگذشته از رشد و توسعه استان جلوگیری کرده است بلکه باعث عقب راندن استان نیز شده است.

از نماینده ولی‌فقیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری استان بوشهر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این توقع وجود دارد که این افراد را که آینده جریان انقلاب را در استان بوشهر به بازی خواهند گرفت و باعث خواهند شد آینده جریان انقلاب در استان به خطر بیفتد و جوانان انقلابی رشد نکند را از بین گزینه‌های مطرح‌شده استانداری خارج کنند.

از نماینده ولی‌فقیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری استان بوشهر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این توقع وجود دارد که از مدیران جوانی حمایت کنند که اهل هزینه دادن برای تصمیمات سخت بوده و در مواقع حساس، حساب پست و مقام خود را نکرده باشند. کسانی که سالهاست در میدان عمل با سیاسیون منفعت طلب و کیسه به دست درگیر نشده گره گشای استان نخواهند بود. امیدواریم جوان بودن و داشتن روحیه تحول خواهی، معیار مهم بزرگان استان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و وزیر کشور برای انتخاب استاندار جدید باشد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
آخرین اخبار
نظرسنجی
آیا از قالب سایت راضی هستید؟

- نتایج