اخبار ویژه

کد خبر : 252490 تاریخ ثبت : 1400/4/1 17:35:16

عرضه سیمان دشتستان در بورس کالا

عرضه سیمان دشتستان در بورس کالادر راستای تحقق برنامه های شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر به عنوان سهامدار عمده شرکت صنایع سیمان دشتستان در جهت عرضه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس کالا، نشست توجیهی و هم اندیشی با حضور مدیر عامل، قائم مقام و معاونین و جمعی از شبکه فروش و توزیع و مدیران شرکتهای حمل برگزار شد.

به گزارش آزادنما؛

در راستای تحقق برنامه های شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر به عنوان سهامدار عمده شرکت صنایع سیمان دشتستان در جهت عرضه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس کالا، نشست توجیهی و هم اندیشی با حضور مدیر عامل، قائم مقام و معاونین و جمعی از شبکه فروش و توزیع و مدیران شرکتهای حمل برگزار شد. 

مدیر عامل شرکت صنایع سیمان دشتستان ضمن تبیین سیاستگذاری کلان فروش شرکت و  هم افزایی با شبکه فروش به عنوان شرکای تجاری بر انجام مکانیسم و روش های جدید در عرضه محصولات از جمله بورس کالا در راستای شفافیت، حذف دستوری قیمت، حذف واسطه ها و تنظیم بازار که به تبع آن حقوق تولید کننده و مصرف کننده به نحو مطلوب تاکید کرد.
نجفی همچنین شبکه فروش را به اخذ کد بورسی، تعیین کارگزار و آمادگی زیر ساختهای لازم جهت تبادل معاملات در این بازار ترغیب کرد و گفت: عرضه سیمان دشتستان در بورس کالا سرآغازی برای حذف قیمت دستوری و رعایت حقوق تولید کننده و مصرف کننده است.
در پایان این نشست ضمن بحث و تبادل نظر معاون مالی شرکت، فرایندهای عرضه و تقاضای سیمان در بورس کالا و اعلام آمادگی جهت راهنمایی و همکاری لازم در این خصوص را تشریح کرد.

Thumbnail

Thumbnail

Thumbnail

Thumbnail

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج