اخبار ویژه

کد خبر : 252482 تاریخ ثبت : 1400/5/18 17:05:25

تجلیل از خانواده شهید رسانه استان بوشهر

تجلیل از خانواده شهید رسانه استان بوشهربه‌مناسبت روز خبرنگار، شهردار و اعضای شورای شهر برازجان از خانواده شهید داریوش شاهینی شهید رسانه استان بوشهر تقدیر کردند.

به گزارش آزادنما؛

سرپرست شهرداری برازجان عصر یکشنبه در این آئین اظهار داشت: همه مدیون و مرهون شهدا هستیم و وظیفه داریم که همیشه و در هر شرایطی قدردان شهدا و خانواده آنها باشیم.

بهزاد احمدی‌فرد با تقدیر از خبرنگاران ادامه داد: خبرنگاران به عنوان وجدان روشن و خلاق جامعه نمایشگر نقش‌های تاریخ ساز در عرصه‌های مختلف در روزگاران خود هسته و خواهند بود.

وی افزود: هفدهم مردادماه هر سال هم زمان با سالروز شهادت محمود صارمی شهید عرصه خبر فرصت مناسبی است که به رسم ادب از زحمات شبانه روزی اصحاب رسانه که در ایام تلخ بیماری منحوس کرونا که چشم بیدار مردم بوده‌اند را تبریک گفته و قدردانی شود.

سرپرست شهرداری برازجان بیان کرد: قلم زنان عرصه مطبوعات، فرشتگانی هستند که حقانیت خود را در گرو آگاهی رسانی و اطلاع دادن دقیق به هم نوعان گذاشته‌اند، بی شک رشد و ارتقا سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات این عزیزان است.

وی تاکید کرد: به نوبه خود از تلاش‌های تلاشگران عرصه رسانه و خبرنگاران تشکر کرده و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آنها دارم./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج