اخبار ویژه

کد خبر : 252469 تاریخ ثبت : 1400/3/24 19:43:20

ضرورت شفاف سازی در شورا و شهرداری بوشهر

ضرورت شفاف سازی در شورا و شهرداری بوشهرکارشناس مسایل شهری با تاکید بر شفاف سازی در شورا و شهرداری اظهار داشت: ایجاد اتاق فکر و اطلاع‌رسانی به عموم به صورت فصلی و دوره‌ای یکی از کاربردی‌ترین راه شفاف‌سازی خواهد بود.

به گزارش آزادنما؛محمود حسینی با تاکید بر شفاف سازی در شورا و شهرداری اظهار داشت: ایجاد اتاق فکر و اطلاع‌رسانی به عموم به صورت فصلی و دوره‌ای یکی از کاربردی‌ترین راه شفاف‌سازی خواهد بود.

کارشناس مسایل شهری بیان کرد: بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما و ساخت کلیپ و تیزرهای تبلیغاتی می‌تواند در معرفی بوشهر کارساز باشد.

حسینی با تاکید بر تقویت نیروی انسانی دایره حقوقی شهرداری و به کارگیری نیروهای توانمند و امین در این بخش در راستای احقاق حق و حقوق شهرداری اضافه کرد: برگزاری جلسه و نشست با ادارات و نهادهای مرتبط با موضوع مثل اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و ایجاد زمینه و شرایط جلب و جذب مشارکت مردم و ادارات و سرمایه‌گذاری در راستای بومی‌سازی ساخت و سازها یکی از راه‌های تقویت مدیریت شهری است.

وی تصریح کرد: بوشهر دارای دو تیم فوتبال مطرح شاهین و ایرانجوان بوده که باید به جهت احیاء آنان تدابیر و برنامه ریزی خاص و عادلانه کرد، نه اینکه یه تیم سرشار از اعتبار باشد و یک تیم در فلاکت بسر ببرد.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر هیات‌های متعدد ورزشی وجود داره و انصاف نیست حق آنان ضایع و در جای دیگری هزینه شود.

کارشناس مسایل شهری افزود: یکی از برنامه‌های متناسب‌سازی مبلمان شهری علی الخصوص پیاده‌روها و عرض خیابان‌ها و ورودی ادارات و نهادها در خور وشان معلولین و جانبازان خواهد بود.

حسینی با اشاره به اینکه شهروند سالم و با نشاط در شهر سالم خواهد بود گفت: فضای سبز در شهر یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین ابزار نشاط و شادابی است.

وی افزود: ایجاد فضای سبز و بوستان و پارک محله‌ای تاثیرات بسیار ارزنده و اثر بخشی در اخلاق و کاهش آسیب در شهر و در بین شهروندان خواهد داشت.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
آخرین اخبار
نظرسنجی
آیا از قالب سایت راضی هستید؟

- نتایج