اخبار ویژه

کد خبر : 252468 تاریخ ثبت : 1400/3/24 19:39:29

شفافیت تا حقوق مدیران شهرداری بوشهر

شفافیت تا حقوق مدیران شهرداری بوشهر مشاور جوان اسبق استاندار بوشهر نوشت: شفافیت به‌عنوان یک کنترل داخلی، نقش مهمی در پیشگیری از تخلفات و به‌وجودآمدن روابط ناسالم و فراهم شدن فضایی جهت انجام اقدامات اساسی به نفع مردم است.

به گزارش آزادنما؛ایمان زندی نیا، مشاور جوان اسبق استاندار بوشهر: شفافیت به‌عنوان یک کنترل داخلی، نقش مهمی در پیشگیری از تخلفات و به‌وجودآمدن روابط ناسالم و فراهم شدن فضایی جهت انجام اقدامات اساسی به نفع مردم است که باید همه دخل و خرج شهرداری در سامانه‌ای شفاف در معرض دید همگان باشد.

مسئله دوم حوزه نشاط، تفریح شهر می‌باشد. امروزه ما در حوزه شهرسازی با یک معماری غریب در شهر بوشهر مواجه هستیم که شهر بوشهر را تبدیل به یک کمپ صرفاً مسکونی کرده است و به‌خصوص در محلات جنوبی با کمترین امکانات آموزشی، رفاهی، بهداشتی، فضای سبز و ورزشی متناسب با رشد جمعیت مواجه هستیم که با گسترش مشکلات روحی و روانی و روند فزاینده آسیب‌های اجتماعی ارتباط مستقیم دارد.

مسئله سوم ایجاد درآمد پایدار برای شهر و ایجاد اشتغال می‌باشد، یکی از مسائل مدیریت شهری ایجاد درآمدهای پایدار می‌باشد. سرازیر شدن درآمد بی‌دردسر ارزش افزوده در این سال‌ها عامل بسیار مهمی در پوشش ضعف‌های شدید مدیریتی در شهر بوشهر بوده است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین
  • آخرین اخبار
    نظرسنجی
    آیا از قالب سایت راضی هستید؟

    - نتایج