اخبار ویژه

کد خبر : 252393 تاریخ ثبت : 1400/2/12 00:37:36

ثبت‌نام ۴۵۰۰ نفر در شورای ائتلاف بوشهر/ مجامع عمومی تشکیل می‌شود

ثبت‌نام ۴۵۰۰ نفر در شورای ائتلاف بوشهر/ مجامع عمومی تشکیل می‌شوددبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان بوشهر از ثبت‌نام بیش از ۴ هزار نفر در شورای ائتلاف این استان خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

قاسم برجوئی فرد در گفتگو با خبرنگار فارس در بوشهر با اشاره به فعالیت این شورا اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تلاشی که همه دوستان و بزرگواران و عناصر انقلابی داشته‌اند از اواسط بهمن‌ماه سال گذشته فعالیت خود را در استان بوشهر شروع کرد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان بوشهر اظهار داشت: امروز خبر امیدبخش برای جریان انقلاب در استان هست که حدود چهارهزار و ۵۰۰ نفر ثبت‌نامی در استان بوشهر در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شکل‌گرفته است.

وی تأکید کرد: این حرکت برای اولین‌بار در استان اتفاق افتاده و در شهرستان‌های ده‌گانه با کمک و همت عناصر انقلابی ثبت‌نام‌های قابل‌قبولی را داشته باشیم.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان بوشهر افزود: استان بوشهر یکی از استان‌هایی است که در دوهفته اخیر بهترین و بیشترین رشد را از نظر تعداد ثبت‌نامی داشته است و در اواسط فروردین‌ماه قریب به هزار نفر ثبت‌نامی داشتیم و در حال حاضر نیز بیش از چهارهزار و ۵۰۰ نفر رسیده که ان‌شاءالله بعدازاین در مجامع عمومی شرکت می‌کنند و رأی‌گیری می‌شوند.

برجوئی فرد بیان داشت: مجامع منتخب از آراء خود دوستان تشکیل داده می‌شود و در مجامع منتخب نیز اعضاء بعد از این‌که حضور پیدا کرده‌اند، در شهرستان‌ها با شرکت در مجامع منتخب نیروهای انتخابی ائتلاف نیز به نیروهای هیئت مؤسس اضافه می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ائتلاف نیروهای انقلاب با قدرت و قوت به کار خودش ادامه می‌دهد تأکید کرد: با توجه به شرایط گفته‌شده و وضعیت حساسی که این روزها وجود دارد ایجاد یک بانک اطلاعاتی از عناصر انقلابی به‌صورت دسته‌بندی در قالب کارهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی منحصربه‌فرد تشکیل شده و ان‌شاءالله یک فضای جدیدی را برای ریل‌گذاری و پرورش نسل‌های بعدی نیروهای انقلابی باز می‌شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج