اخبار ویژه

کد خبر : 252384 تاریخ ثبت : 1400/2/12 00:14:36
در پی اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌های شورای شهر؛

جیغ های بنفش اصلاح‌طلبان بوشهری

جیغ های بنفش اصلاح‌طلبان بوشهری همه شاهد بودند که در دور گذشته برخی از همین افراد با لابی ها و رایزنی ها و شاید اقدامات دیگر بعد از عدم تایید صلاحیت توانستند از نمایندگان اصلاح‌طلب تایید صلاحیت بگیرند و کارنامه و پرونده تخلفاتشان را در شهرها به وضوح شاهد هستیم.

به گزارش آزادنما؛ به روال معمول همیشه، که برای فعالان رسانه‌ای نیز قابل پیش بینی بود اصلاح‌طلبان تندروی بوشهری با اعلام نتایج بررسی صلاحیت های نامزدهای شورای اسلامی شهرها همچون سایر انتخابات ها بدون توجه به دلایل و علت رد صلاحیت ها و بدون در نظر گرفتن مدت اعتراضات که احتمال بازگشت عده ای به رقابت ها را دارد، اقدام به کشیدن جیغ های بنفش کردند.

نوک پیکان این تهاجمات هم نماینده‌های مجلس شورای اسلامی بودند، نمایندگانی که جرمشان عدم تایید صلاحیت عده ای از کسانی است که وضع امروز مدیریت شهری شهرهای استان و تخلفات گسترده رخ‌ داده ثمره اقدامات آن ها و دوستانشان است.

مردم که در چهار سال گذشته به شدت نسبت و به وضع مدیریت شهری شکایت داشته‌اند باید با هوشیاری نسبت به این فریادها عمل کنند و فریب عملیات روانی سیاسیون تندرو را نخورند و با قوت از این اقدام نمایندگان خود حمایت کنند کما اینکه اگر کسانی هم باشند که اعتراضشان به حق باشد باید به دیده عدالت نسبت به بررسی و ادامه روند فعالیت انتخاباتی ایشان اقدام شود که در اینجا روی سخن ما با آن افراد نیست بلکه با عده ای از نامزدهایی است که به واسطه کارنامه سیاه و تخلفات گسترده ای که داشته اند از هیچ فیلتری عبور نمی کنند و بجای اعتراف به خطاهای خویش ساز مظلوم نمایی و مطالبه گری کوک می کنند.

همه شاهد بودند که در دور گذشته برخی از همین افراد با لابی ها و رایزنی ها و شاید اقدامات دیگر بعد از عدم تایید صلاحیت توانستند از نمایندگان اصلاح‌طلب تایید صلاحیت بگیرند و کارنامه و پرونده تخلفاتشان را در شهرها به وضوح شاهد هستیم.

نمایندگان مردم هم باید با قوت تمام بدون توجه به رایزنی ها و حملات، در صورتی که نسبت به تایید یا رد صلاحیت افراد اطمینان دارند محکم پای اقدام خود بایستند و تسلیم حاشیه سازی حاشیه‌سازان سیاسی نشوند و البته نسبت به رسیدگی به اعتراض کسانی که مدارکی دال بر تایید خود ارائه می نمایند اقدام کنند زیرا منافع مردم نباید فدای سیاست‌بازی گروه ها و احزاب سیاسی شود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج