اخبار ویژه

کد خبر : 252383 تاریخ ثبت : 1400/2/9 23:56:17
مصعب یحیایی

«میدان» اسم رمز آشوبی‌ست که «آشناهای دولت» طراحی کرده‌اند

«میدان» اسم رمز آشوبی‌ست که «آشناهای دولت» طراحی کرده‌اندشما که عرضه‌ی حراست از اسناد خودتان را ندارید بی‌خود سودای دسترسی به اسناد «میدان» کرده‌اید. بز هم نباید داد به دست آدم بی‌عرضه، چه رسد به اسناد محرمانه.

به گزارش آزادنما؛

روح چمران شاد؛ لکن«مرد» و «نامرد» را فقط شیپور جنگ جدا نمی‌کند. تنور انتخابات و صندلی ریاست و وزارت هم فارق بین حق و باطل است. اینترنشنال نابلدی کرده و الّا حالا که قرار بر ترور دوباره‌ی سردار بود «صوت ظریف» می‌بایست رأس ساعت یک و بیست دقیقه‌ی صبح جمعه «شلیک» می‌شد به میدان مقاومت!

تدبیری‌ها هشت سال آزگار کل مملکت را هزینه‌ی دیپلماستمالی برجامی خودشان کرده‌اند؛ دو قورت و نیم‌شان هم باقی‌ست که دیپلماسی هزینه شده برای میدان و ال و بل.

حضرات؛ هزینه، آبرویی بود که از انقلاب اسلامی حراج شد تا مذاکره‌چی‌ها با اجانب هم‌قدم شوند برای هیچ و پوچ؛ هزینه، خطوط قرمزی بود که رد کردید تا عراقچی با وندی شرمن درباره‌ی نوه‌هایش حرف بزند و میلاد مسیح را تبریک بگوید به عفریته‌ی یهودی‌ مذاکره. هزینه، بازی برد-بردی بود که نه برای ملت آب و نان شد و نه حتی سوخت هواپیمای ظریف‌الوزرا شد در اجلاس مونیخ.

ای تف به این همه بی‌شرفی!

می‌گویم اصلا شماها کی روزه گرفته‌اید که حالا دم افطار مدعی نظام و میدان‌دارهایش شده‌اید جماعت؟! به حدی بی‌مایه و دست و پا چلفتی هستید که صوت محرمانه‌ی آرشیو دولت‌تان یک‌راست سر از رسانه‌های معاند در می‌آورد، آن‌وقت منتظرید که اسرار میدانِ مبارزه با اَشقیَ‌الاَشقیأ دو دستی تقدیم دوست و دست‌خوارها و آشناهای دولتی شود که موش و مور و ملخ زده به انبان اطلاعاتش؟! شما که عرضه‌ی حراست از اسناد خودتان را ندارید بی‌خود سودای دسترسی به اسناد «میدان» کرده‌اید. بز هم نباید داد به دست آدم بی‌عرضه، چه رسد به اسناد محرمانه.

دیپلماسی هزینه شده برای میدان؟! هزینه، خون احمدی‌روشن و علی‌محمدی و شهریاری و رضایی‌نژاد بود که پامال بچه‌قرتی‌های حامی دولت‌ شما شد تا شب امضای برجام به عشق «نون و پنیر و خاویار/ ظریف الکسیس رو بیار» بزنند و برقصند، که الساعه قرار است آفتاب تابان برجام طلوع کند و باغ سیب و گلابی ثمر دهد. به قول برازجونی‌ها: «هانه. خاردیش خو ارواح عامت!»

هزینه نیروگاهی بود که رآکتورش با بتن پر شد و سانتریفیوژهایی بودند که برای تعمیر تقدیم اجنبی شدند و با سی‌صد پوند ماده منفجره برگشتند توی نیروگاه و شد آنچه شد!

والله گل گفته‌ سعید قاسمی: «حضرات ظریف‌ظریف با اجانب قدم زدند که این‌جوری کلفت‌کلفت چوب کرده‌اند توی پاچه‌شان»!

«میدان» اسم رمز آشوبی‌ست که «آشناهای دولت» طراحی کرده‌اند برای اثبات دروغِ هیچ‌کاره بودن رئیس‌جمهور و الّا بهتر از هر کسی می‌فهمند که اگر پشتوانه‌ی همین میدان و میدان‌دارهای انقلاب نبود، غربی‌ها محل چیز هم نمی‌دادند به حضرات. فقط یک چیز را فراموش کرده‌اند انگاری. پا روی خون حاج قاسم گذاشته‌اند.

«خون شهید پامال نمی‌شود جماعت».

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج