اخبار ویژه

کد خبر : 252292 تاریخ ثبت : 1399/12/17 10:11:00
تغییر چارت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

به خطر افتادن منافع استان با تغییر چارت وکوچک سازی منطقه ویژه پارس

به خطر افتادن منافع استان با تغییر چارت وکوچک سازی منطقه ویژه پارستغییر چارت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در تضاد کامل با منافع استان بوشهر و حقوق مردم نجیب آن علی الخصوص خانواده های معظم شهداء و‌ ایثارگر است.

به گزارش آزادنما؛ وزارت نفت بدون اطلاع مدیران و مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی و سکوت کامل و معنا دار مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با یک تصمیم یک سویه اقدام به تغییر ساختار سازمانی منطقه ویژه نموده است که نتیجه این رویکرد حذف ۶۰ سمت مدیریتی که عمدتا مدیران و روسای بومی استان در این سمت ها تصدی داشته اند، بی کار شدن و بلاسمت شدن عده زیادی از جوانان مشغول به کار استان و بلاتکلیفی وضعیت شغلی بیش از ۱۴۰ نفر از نیروهای نفتی خانواده های معظم شهداء و ایثارگران جهت انتقال از حالت قراداد مستقیم به رسمی شده است.

با وجود بروز نارضایتی های متعدد، هشدار دلسوزان منطقه و استان در حوزه های سیاسی، اجتماعی و صنعتی و درخواست همگی این افراد مبنی بر توقف روند تغییر چارت و انجام اصلاحات در آن با در نظر گرفتن منافع استان، متاسفانه چارت جدید بصورت عجولانه و بدون لحاظ نمودن نظرات غالب مدیران و کارشناسان متخصص سازمان منطقه ویژه ابلاغ گردید.

بنابراین در راستای اصل مطالبه گری راهبردی، از تصمیم گیران وزارت نفت در این خصوص خواستاریم که با توسل به تدبیر و‌ عاقبت اندیشی اجرای عجولانه این ابلاغیه در ماه های پایانی عمر دولت تدبیر و امید را متوقف نموده و‌ با دعوت از مدیران و مجمع نمایندگان استان، متخصصین و مطلعین امر و دلسوزان منطقه، با گرد آوری نکات فنی و دیدگاه های کارشناسان، بهترین تصمیم را در خصوص چارت سازمانی جدید منطقه ویژه پارس اتخاذ نماید. به نحوی که *منافع کشور عزیزمان ایران و مردم محروم استان بوشهر علی الخصوص حرمت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران* محفوظ باقی بماند. ‌

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج