اخبار ویژه

کد خبر : 252268 تاریخ ثبت : 1399/10/5 22:26:41
شهر خلوت و هفت تیرکشی نماینده سابق;

وقتی ۴ هزار میلیارد از درآمد استان کم شد کجا بودید؟

وقتی ۴ هزار میلیارد از درآمد استان کم شد کجا بودید؟آقای خدری! امروز فصل هفت تیرکشی شما در شهر خلوت نیست. بلکه باید پاسخ دهید که چگونه با اصلاح عبارت ‌‌"خالص صادرات گاز طبیعی" بجای عبارت "صادرات گازطبیعی" در جز ۲ ماده ۲۵ برنامه ششم توسعه در کمیسیون متبوعتان، استان بوشهر را از درآمد حدود ۴ هزار میلیاردی محروم ساختید.

به گزارش آزادنما؛

پس از جنجال های چند روز گذشته درباره طرح اصلاح ساختار بودجه در مجلس، خدری نماینده سابق بوشهر، گناوه و دیلم در صفحه شخصی خود مطلبی نگاشته که بیشتر از واقع نمایی، رنگ و بوی هراس‌افکنی و تخریب دارد.
اولا ایشان خودشان را حقوقدان می دانند ولی هنوز تفاوت بین طرح و لایحه را نمی دانند.

جهت اطلاع وی، آن چیزی که تصویب شد «طرح» احکام بودجه بوده که هنوز شورای نگهبان تأیید نکرده، اما «لایحه» بودجه به تازگی به مجلس آمده و هنوز به کمیسیون تلفیق هم نرسیده و در سایر کمیسیون ها در حال بررسی است. امیدواریم قضاوتشان در دستگاه قضا هم این چنین نبوده باشد.

آقای خدری در مطلب خلاف واقع‌اش این واقعیت را کتمان کرده که با تصویب هم دوره‌ای هایش، ۳۵ درصد از عوارض آلایندگی استان بجای اختصاص یافتن به عمران و آبادی استان به صندوق محیط زیست کشور واریز شد.

البته وجیزه آقای خدری آنجا رنگ فکاهی به خود می‌گیرد که ۲۵ درصد از همان سهم اندک از درآمد عوارض آلایندگی نیز با غفلت او و هم دوره ای هایش به شهرستان آقای وزیر یعنی مهر و لامرد پرداخت شد و البته نه از نعره خبری بود و نه گرفتن قلبی و نه حتی سرفه ای از حضرات در مقابل این بی عدالتی‌ها.

آقای خدری! امروز فصل هفت تیرکشی شما در شهر خلوت نیست. بلکه باید پاسخ دهید که چگونه با اصلاح عبارت ‌‌”خالص صادرات گاز طبیعی” بجای عبارت “صادرات گازطبیعی” در جز ۲ ماده ۲۵ برنامه ششم توسعه در کمیسیون متبوعتان، استان بوشهر را از درآمد حدود ۴ هزار میلیاردی محروم ساختید.

اگر قرار باشد آنچه شد را فهرست کنیم، مثنوی هفتاد من کاغذ می شود، ولی از آن روزی که دست به سینه در مقابل دختر آیت الله مرحوم تا کمر خم شدید و تا آن روزی که برای نرم کردن دل وزیر جوان پا به پایش در کنار دریا دویدید و تا همین امروز همشهریهای شما لنگ یک مصوبه برای ته لنجی بودند و بقول علما کاری بغیر از سوف سوف از شما برنیامد، عوارض آلایندگی استان روز به روز کاهش یافت، سهم بومی ها از مدیریت استان ناچیز گردید، در اشتغال به جز حراست و نگهبانی، همه سهم غیربومی‌ها شد و …. اما دریغ از یک سر و صدا و اعتراض.

آقای خدری امروز وقت هیاهو و هفت تیرکشی در شهر خلوت نیست، وقت آن است که از کم کاری های لیست امیدتان و دولتی که به اسم امید، آرزوها و امیال جوانان این آب و خاک را به فنا کشید عذرخواهی کنید.
الامر علیکم/سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج