اخبار ویژه

کد خبر : 252254 تاریخ ثبت : 1399/10/2 17:19:11
مهراب کیانی

استاندار بوشهر زبان باز کرد

استاندار بوشهر زبان باز کردآقای استاندار مثل آقای رئیس‌جمهور خورشت ها را در ماست می ریزد تا هزینه تمام مشکلات و مسائل پیش آمده بر استان را به گردن مجلسی ها بیاندازد.

به گزارش آزادنما؛

همین چند روز پیش در گشت و گذار رسانه‌ای به مطلبی انتقادی از استاندار بوشهر جناب مستطاب عبدالکریم گراوند برخوردم با تعجب مطلب را باز کردم تا ببینم استاندار عزیز که در این چند ساله نسبت به بالا دستی‌ها روزه سکوت گرفته بود و با انتقاد میانه‌ای نداشت چه شده است که رویه را عوض کرده و منافع استان را جدی گرفته‌اند. این مطلب را که خواندم به دنیای سیاست و پست و مقام لعنت فرستادم که ما را چه شده است!

آقای استاندار مثل آقای رئیس‌جمهور خورشت‌ها را در ماست می‌ریزد تا هزینه تمام مشکلات و مسائل پیش آمده بر استان را به گردن مجلسی‌ها بیاندازد.

جناب گراوند شاید حواستان نبوده که طرح اصلاح ساختار بودجه را  با اصلاح ساختار لایحه بودجه 1400 یکی کرده‌اید!  و داده سخن رانده‌اید که اگر این بشود اعتبارات استان چنین و چنان خواهد شد.

آقای گراوند یا شما در بازی سیاسی رسانه‌های اصلاح طلب حامی دولت قرار گرفته یا خودتان هم جزو بازی هستید و می‌خواهید کمبودها و مشکلات معیشتی مردم را که بخش اعظم آن به گردن شما و همکارانتان است گردن دیگران بیاندازید.

آقای استاندار دوره این بازی‌ها گذشته است شما در مقام طلبکار نیستید شما و دوستان اصلاح‌طلبتان و دولت تدبیر و امید باید پاسخگو باشید، شما بدهکارید، نمی‌شود با قاطی کردن لایحه دولت و طرح مجلس مشکلات پیش آمده در لایحه بودجه 1400 را که دولت نگارنده آن است با طرح اصلاح ساختار بودجه مجلس به هم در آمیزید و مثل رونالدینهو یک طرف را نگاه کنید و به طرف دیگر پاس دهید.

جناب استاندار شما در اعتبارات کم شأن ۱۴۰۰ استان بوشهر مقصر هستید، توپ را در زمین دیگران نیندازید. شما در  نگرفتن حق مردم از وزارت نفت و شرکت‌های وابسته به آن مقصرید، آیا به عنوان استاندار اصلاً خبر دارید نفتی‌ها در استان تحت حاکمیت شما دارند چه کار می‌کنند آنها حاکمیتی در حوزه حاکمیتی شما هستند و گوششان هم بدهکار شما و زیردستانتان نیست.

شما برای عقب ماندگی پروژه ملی راه آهن بوشهر که باعث رشد تجارت و صنعت و حمل و نقل در استان می‌شود چه کار کرده‌اید با بازی سیاسی که نمی‌شود جواب مردم را نداد  و شانه از زیر بار مسئولیت خالی کرد. امروز استان بوشهر معطل بی عملی شما و دوستان شماست.

آقای گراوند شما برای همین ایراد فاحشی که در اصلاح ساختار بودجه وجود دارد و  استان بوشهر و چند استان دیگر در آینده از آن متضرر خواهند شد چه کرده‌اید؟  با کسی یا کسانی وارد گفتگو و مذاکره شده‌اید؟ با بزرگان استان و کشور رایزنی کرده‌اید؟ یا فقط با رسانه‌های همسو دولت سعی کرده‌اید ذهن مردم را نسبت به کارهای نکرده و ... دولت منحرف کنید و گرای غلط به مردم بدهید.

به جای ماهیگیری از آب گل آلود با نمایندگان استان و دیگر افراد  صاحب نفوذ در استان دست در دست  هم بدهید  و با هدایت نماینده ولی فقیه و نماینده خبرگان استان مشکل  پیش آمده در طرح اصلاح ساختار بودجه را پیگیری کنید و نگذارید مثل برنامه ششم توسعه به سبب بی توجهی شما و نمایندگان سابق استان بوشهر با درج یک کلمه «خالص صادرات» سالانه چند 100 میلیارد ضرر به استان وارد شود.

آقای استاندار با عملکرد خود در چند ماهه پیش رو نشان دهید که غیر بومی بودن و نزدیکی به پایان کار دولت باعث بی‌انگیزگی شما نشده و باعث نشده به دنبال صید ماهی از دریای گل آلود سیاست بیفتید.

آقای استاندار مردم بوشهر مردمی نجیب و شریف هستند  از شما نیز خوب مهمان‌نوازی کرده‌اند شما هم حق میهمانی را درست به جای آورید و کاری ماندگار از خود به یادگار بگذارید.

 مردم خادمان خود را خوب می‌شناسند و از آنها به نیکی یاد خواهند کرد از این فرصت باقیمانده خدمت استفاده کنید، خیلی هم دل به رسانه‌های اصلاح‌طلب استان نبندید این آقایان به جای دوستان ثابت، منافع ثابت دارند.

 کافی است منافع آنها را کمی به خطر بیندازید و کمی خلاف میلشان عمل کنید قطعاً تیرهای خود را به سوی شما نشانه خواهند رفت.

 آقای استاندار محبوبیت که هیچ آبروی دولت هم به ته دیگ رسیده سعی کنید بیشتر دولت و مدیریت خود را لگد مال بازی‌های سیاسی نکنید./گام نیوز

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج