اخبار ویژه

کد خبر : 252245 تاریخ ثبت : 1399/10/1 17:01:57

توقیف محموله تلفن همراه قاچاق در آبهای بندر کنگان

توقیف محموله تلفن همراه قاچاق در آبهای بندر کنگانفرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف محموله چهار میلیارد ریالی تلفن همراه در آبهای بندر کنگان خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران از توقیف محموله چهار میلیاردی تلفن همراه در آبهای بندر کنگان خبر داد و اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری شده، دریابانان بندر بوشهر با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از آن شدند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: مأموران در بازرسی از شناور توقیف شده تعداد ۴۰۰ دستگاه تلفن همراه و تعداد ۳۸۰ عدد لوازم جانبی تلفن همراه کشف کردند.

 سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه چهار میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادی و حمایت از تولید داخلی مجموعه مرزبانی بوشهر تمام تلاش خود را در مبازره با پدیده شوم قاچاق به کار گرفته است./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج