اخبار ویژه

کد خبر : 252241 تاریخ ثبت : 1399/9/30 16:55:42

توقف خانگی ایران جوان در گام نخست

توقف خانگی ایران جوان در گام نخستتیم فوتبال ایران جوان بوشهر در هفته اول لیگ دسته دوم کشور در دیداری خانگی مقابل حریف تبریزی خود با تساوی بدون گل متوقف شد.

به گزارش آزادنما؛

هفته نخست لیگ دسته دوم کشور در گروه اول این رقابت‌ها امروز نیز پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارها تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر از ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی میزبان فرش محتشم تبریز بود و با تساوی بدون گل متوقف شد.

در نیمه نخست شاگردان خرم‌زی نمایش ضعیفی ارائه دادند که مهمترین ضعف این تیم در میانه میدان به چشم می‌خورد و ارتباط این خط با مهاجمین به خوبی برقرار نمی‌شد. گرچه در نیمه دوم با ورود صادق گشنی هافبک ریز نقش و تکنیکی ایران جوان این روندنسبت به نیمه اول بهتر شد ولی نبود یک مهاجم گلزن قرمزپوشان را برای رسیدن به گل ناکام گذاشت تا نبرد دو تیم در پایان نود دقیقه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال امید گناوه دیگر نماینده استان در این گروه روزگذشته در نخستین دیدار خود در اهواز مهمان ملی حفاری بود که به تساوی بدون گل رسید و شاهین بندر عامری نیز از گروه دوم این رقابت‌ها فردا در امیدیه مهمان نفت این شهر خواهد بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج