اخبار ویژه

کد خبر : 252210 تاریخ ثبت : 1399/3/11 15:01:42

گلایه امام‌جمعه دلوار به ازدحام در سواحل/ منتظر شیب تندتر کرونا باشیم

گلایه امام‌جمعه دلوار به ازدحام در سواحل/ منتظر شیب تندتر کرونا باشیمامام‌جمعه دلوار با اشاره به ازدحام افراد در سواحل روستاهای بخش دلوار در روزهای تعطیل اظهار داشت: اگر سواحل را کنترل نکنیم، قطعاً روند تصاعدی شیب تندتری خواهد گرفت.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام زاهد دوست در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بخش دلوار با اشاره به ۱۴ خرداد سالروز ارتحال جان‌سوز حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: ایشان بنده صالح خدا و ذوب در اسلام بود و از تعلقات دنیایی فارغ بود و با رهبری پیامبرگونه خود و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان و تحقق انقلاب اسلامی تحول بزرگی در تاریخ جهان رقم زد. 

امام‌جمعه دلوار افزود: پس از ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب، مجلس خبرگان در تصمیمی بجا و هوشمندانه وجود مبارک حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای را به رهبری انقلاب اسلامی انتخاب کردند که تاکنون باقدرت معنوی خود مسیر انقلاب اسلامی را در امتداد راه حضرت امام (ره) با استقامت در برابر توطئه‌های منطقه‌ای، بین‌المللی و تحریم‌ها به‌پیش برده‌اند.

امام‌جمعه دلوار با اشاره به حرکت پنج نفت‌کش ایرانی با پرچم برافراشته جمهوری اسلامی و لنگر انداختن آن‌ها در سواحل ونزوئلا و حیات خلوت آمریکا، افزود: این حرکت مقتدر و عزتمند اعلام یک وضعیت جدید در دنیا است که جهان غرب و کشورهای دیگر خواسته یا ناخواسته باید آن را بپذیرند. این وضعیت در یک جمله خلاصه است که ایران به جرگه ابرقدرتی واردشده است.

حجت‌الاسلام زاهد دوست تأکید کرد: در دنیا به هر کشوری که در عرصه بین‌الملل دارای موقعیت ممتاز و در رخدادهای جهانی تأثیرگذار باشد می‌توان گفت درواقع به عرصه ابرقدرتی واردشده که البته و قطعاً تبدیل‌شدن به یک ابرقدرت تمام‌عیار مستلزم تحقق مؤلفه‌هایی است و نیاز به حرکت سریع‌تر و پیشرفت عمیق‌تر است.

وی با اشاره به آغاز به کار رسمی مجلس یازدهم افزود: توقعات و انتظارات از مجلس دهم و نمایندگان مجلس خیلی بیشتر ازآنچه انجام داده‌اند بود و متأسفانه مجلس دهم نتوانست شعارهایی که با آن سرکار آمد را محقق کند.

امام‌جمعه دلوار تصریح کرد: از مجلس یازدهم با توجه به ویژگی‌های آن انتظارت بیشتری می‌رود چراکه این مجلس اولین مجلس، گام دوم انقلاب اسلامی است و رویکردها و عملکرد این مجلس می‌تواند سنگ بنای مجالس دیگر در گام دوم انقلاب باشد. لذا انتظار مواجهات منطقی و پخته و معقولانه از این مجلس بیشتر است.

زاهددوست با اشاره به ازدحام افراد در سواحل روستاهای بخش دلوار در روزهای تعطیل اظهار داشت: اگر سواحل را کنترل نکنیم و ازدحام افراد و عدم‌ رعایت مسائل بهداشتی را شاهد باشیم قطعاً روند تصاعدی شیب تندتری خواهد گرفت.

امام‌جمعه دلوار افزود: مردم عزیز هوشیار و مواظب باشند و مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و مسؤولین هم تدابیر لازم را بی اندیشند تا خدایی نکرده با اجتماع در سواحل و پارک‌ها به شیوع بیشتر کرونا کمک نکرده باشیم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج