اخبار ویژه

کد خبر : 252203 تاریخ ثبت : 1399/2/29 10:41:11

ورود کارگران ساکن خوزستان تا اطلاع ثانوی به جزیره خارگ ممنوع است

ورود کارگران ساکن خوزستان تا اطلاع ثانوی به جزیره خارگ ممنوع استبخشدار ویژه خارگ گفت: با توجه به شیوع کرونا در استان خوزستان، ورود کارگران و کارمندان ساکن خوزستان تا اطلاع ثانوی به جزیره خارگ ممنوع است.

به گزارش آزادنما؛

ناصر ابراهیمی صبح یکشنبه در شورای اداری بخش ویژه خارگ اظهار داشت: کارکرد وحدت در تمامی زمینه‌ها کاربرد ویژه‌ای داشته است تا زمانی که بنده اینجا حضور دارم وحدت و کار منسجم محور اصلی تمامی امور از تریبون‌ها خواهد بود.

وی افزود: با همکاری و هم‌افزایی مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران و دیگر شرکت‌های نفتی مستقر در جزیره مقررشده ورود کارگران و کارمندان استان خوزستان تا اطلاع ثانوی ممنوع و همچنین پروازهای ورودی از این استان به مدت یک هفته تعلیق شود.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: روز جهانی قدس یک روز مهم راهبردی است، اطلاع‌رسانی ویژه جهت حضور همه‌جانبه باید مدنظر همه قرار گیرد، اهالی شریف جزیره خارگ با حضور در راهپیمایی گسترده ثابت می‌کنند که در مقابل رژیم‌های متخاصم ایستادگی کرده‌اند، مردم جزیره نماد ایثار و مقاومت است.

ابراهیمی بابیان اینکه در بحث جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در این جزیره یک ستاد بسیار قوی و متمرکز در حال رصد در جزیره خارگ است گفت: نگه‌داشتن وضعیت سفید در این جزیره کار سختی است ولی باهم افزایی و هم گرایی در جزیره خارگ این وضعیت را حفظ کنیم.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ نیز گفت: در مورد بیماری کرونا نباید ساده و سهل‌انگاری شود.

محسن لشکری گفت: استفاده از ماسک در امکان عمومی در جزیره الزامی است، میزان انتقال در جزیره نباید افزایش یابد در صورت افزایش با مشکلات سختی به دلیل شرایط جزیره مواجه خواهیم شد.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ تصریح کرد: به زودی کیت‌های آزمایشگاهی وارد جزیره خارگ خواهیم کرد و به سرعت ناقلین بدون علامت را شناسایی و طبق پروتکل‌های ابلاغی مورد درمان قرار خواهند گرفت./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج