اخبار ویژه

کد خبر : 252191 تاریخ ثبت : 1399/2/28 12:12:04

توقیف 3 فروند شناور صیادی ترال در خلیج فارس/ کشف بیش از 40 تن ماهی

توقیف 3 فروند شناور صیادی ترال در خلیج فارس/ کشف بیش از 40 تن ماهیجانشین مرزبانی استان هرمزگان از توقیف 3 فروند شناور صیادی متخلف دارای تور صیادی غیرمجاز ترال و کشف بیش از 40 تن انواع ماهی توسط مرزبانان دریایی این استان خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالله لشکری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام نارضایتی صیادان و مرزنشینان استان از صید بی‌رویه و استفاده از تورهای کف‌کش ترال توسط صیادان متخلف در آب‌های این استان، این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی فعالیت سودجویان را مورد رصد قرار داد.

وی افزود: در این راستا مرزبانان شهرستان جاسک و میناب در دو عملیات جداگانه، حین گشت‌زنی و کنترل حوزه استحفاظی، موفق شدند 2 فروند کشتی و یک فروند موتورلنج متخلف را توقیف کنند.

جانشین مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: در بازرسی مرزبانان از شناورهای صیادی، مشخص شد این شناورها داری تور صیادی غیرمجاز ترال و مقدار40 هزار و 500 کیلوگرم انواع ماهی می‌باشند.

لشکری در خاتمه با اشاره به دستگیری 53 نفر متهم در این عملیات، گفت: در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع ذی‌صلاح شدند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج