اخبار ویژه

کد خبر : 252179 تاریخ ثبت : 1399/2/23 14:29:59

ماجرای اخراج پزشک از بیمارستان کنگان چیست؟

ماجرای اخراج پزشک از بیمارستان کنگان چیست؟چند روز گذشته نامه‌ای در فضای مجازی با عنوان اخراج پزشک متخصص داخلی از بیمارستان کنگان منتشر شد که با واکنش های زیادی مواجه شد،این امر موجب شد تا خبرنگارفارس پیگیر واقعیت این نامه شود.

به گزارش آزادنما؛

چند روز گذشته نامه‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با عنوان «اخراج یکی از پزشکان از بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان» دست به دست می‌شود.

این پزشک که یکی از پزشکان متخصص داخلی شهرستان کنگان است، برخی افراد در فضای مجازی به نشانه اعتراض به خاطر اخراج این پزشک از بیمارستان واکنش‌هایی به این نامه نشان دادند و خواستار ابقای این دکتر در بیمارستان کنگان هستند. 

این امر موجب شد تا خبرنگار خبرگزاری فارس در کنگان این موضوع را پیگیر شود.

حسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن تایید این نامه اظهار داشت: بیمارستان کنگان به عنوان بزرگ‌ترین بیمارستان جنوب استان بوشهر دارای حدود 600 پرسنل است که از این تعداد حدود 50 پزشک و 250 نفر کادر پرستاری می‌باشند و شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره)کنگان افزود: با توجه به اینکه تمامی پزشکان متخصص به صورت طرحی جذب بیمارستان کنگان می‌شوند و در طول یک سال ممکن است ده‌ها پزشک و پرستار به این طریق در این بیمارستان جذب شوند و پس از اتمام طرح از این بیمارستان خارج شوند و این روال در تمام بیمارستان‌های مناطق کمتر توسعه یافته سطح کشور، امری عادی می‌باشد.

حیدری گفت: در خصوص پزشک مذکور که دوره طرحشان در بیمارستان امام خمینی کنگان تمام شده است نیز ضمن تشکر از خدمات ایشان در این مرکز درمانی، باید به عرض شهروندان عزیز برسانیم که با توجه به اینکه در حال حاضر دو متخصص داخلی در بیمارستان کنگان در حال خدمت رسانی می‌باشند که از پزشکان متعهد و دلسوز هستند و طبق بررسی و نیازسنجی به عمل آمده در این مرکز درمانی، فعلا نیازی به متخصص سوم نیست.

وی بیان کرد: ایشان نیز مانند سایر پزشکان دلسوز و متعهد دیگر، می‌توانند در سطح شهر و مطب خصوصی خود، به مردم عزیز کنگان خدمت رسانی کنند و ظرفیت پزشکی خود را در اختیار شهروندان عزیز قرار دهند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج