اخبار ویژه

کد خبر : 252170 تاریخ ثبت : 1399/2/22 16:03:12

سقوط اخلاق در هواپیما/ اخراج پزشک از هواپیما به بهانه کرونا!

سقوط اخلاق در هواپیما/ اخراج پزشک از هواپیما به بهانه کرونا!مسافرین پرواز شماره ۵۸۷۲ هواپیمایی وارش که در ساعت ۲۰:۱۵ از تهران عازم بوشهر بود، شاهد پدیده عجیبی بودند.

به گزارش آزادنما؛

شب گذشته اتفاق عجیبی در پرواز هواپیمایی تهران به بوشهر رقم خورد و پزشک متخصص بیهوشی توسط کادر پرواز از هواپیما اخراج شد.

دکتر غزاله خائف متخصص بیهوشی در گفتگو با خبرنگار فارس در تشریح این اتفاق اظهار داشت: شب گذشته کارت پرواز تهران به بوشهر را دریافت کردم و  سوار بر هواپیمای شماره ۵۸۷۲ وارش شدم.

وی افزود: وقتی وارد هواپیما شدم، تقریباً همه صندلی‌ها پر بود و تمهیدات ویژه پیشگیری از کرونا رعایت نشده بود که نسبت به عدم رعایت فاصله اجتماعی در پرواز خیلی محترمانه به مهماندار اعتراض کردم.

این پزشک بوشهری گفت: اما مهماندار این شرکت هواپیمایی، بنده را نادان و بی‌سواد خطاب کرد و وقتی با نهایت احترام، خود را پزشک متخصص بیهوشی معرفی کردم، صحنه را ترک کرد ولی در کمتر از چند دقیقه، با گروهی چهار نفره و خانم کم سن و سالی که خود را سرمهماندار معرفی کرد، به سراغ من آمدند و با توهین و برخورد تند، بنده را از هواپیما اخراج کردند.

پس از اخراج پزشک متخصص بوشهری از هواپیما و اوج گرفتن هواپیما، مسافرین علت و اعتراض خود را از این برخورد ناشایست به کادر پرواز هواپیما اعلام می‌کنند که با پاسخ سربه‌هوای کادر هواپیما مواجه می‌شوند.

خائف با اشاره به توهین کادر پرواز تصریح کرد: بنده خواستار عذرخواهی و برخورد قانونی با عوامل و کادر پرواز این شرکت هواپیمایی بوده و حق پیگیری این توهین را خواهم داشت.

ساکت نخوایم نشست

سعید کشمیری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تایید این اقدام شرکت هواپیمایی گفت: خانم دکتر خائف متخصص بیهوشی بیمارستان گناوه به جرم اعتراض به عدم رعایت فاصله اجتماعی مناسب توسط کادر پروازی شرکت تازه تأسیس وارش از پرواز شب گذشته تهران _بوشهر از هواپیما اخراج شده است.

وی افزود: خلبان و کادر پروازی این هواپیما به یاد داشته باشند هم‌وطنان ما از مدافعان سلامت مثل یک قهرمان تجلیل می‌کنند .ما تا تنبیه این گروه پروازی و این شرکت ساکت نخواهیم نشست.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج