اخبار ویژه

کد خبر : 252167 تاریخ ثبت : 1399/2/22 09:08:27

مدیرعامل جدید سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس کیست؟

مدیرعامل جدید سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس کیست؟ایرج خرمدل از فارغ تحصیلان و نخبگان دانشگاه صنعت نفت در رشته مهندسی شیمی و فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه شیراز است که سال ها سابقه مدیریت در منطقه ی پارس جنوبی را در کارنامه دارد و از سال ۷۹ تاکنون به مدت 21 سال در این منطقه مشغول به فعالیت بوده است.

به گزارش آزادنما؛ مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، طی حکمی ایرج خرمدل مدیر پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی با 26 سال سابقه را به عنوان مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد و در ابلاغی دیگر از خدمات سید پیروز موسوی که از آبان 97 عهده دار این مسئولیت بود قدردانی کرد.

در حکم مسعود کرباسیان خطاب به خرمدل آمده است: «نظر به تعهد، تخصص، تجارب ارزشمند و توانمندی‌های جنابعالی و با استناد به مصوبه مجمع عمومی مورخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، بدین‌وسیله به سمت مدیرعامل، عضو اصلی و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره آن سازمان منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به ایزد متعال در انجام وظایف محوله در راستای سیاست‌ها و راهبردهای کلان شرکت ملی نفت ایران با محوریت جهش تولید موفق و موید باشید.»

مدیر عامل جدید سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی را بهتر بشناسیم

ایرج خرمدل از فارغ تحصیلان و نخبگان دانشگاه صنعت نفت در رشته مهندسی شیمی و فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه شیراز است که سال ها سابقه مدیریت در منطقه ی پارس جنوبی را در کارنامه دارد و از سال ۷۹ تاکنون به مدت 21 سال در این منطقه مشغول به فعالیت بوده است.

وی که سمت جانشینی مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی را بر عهده داشت از جانبازان دوران دفاع مقدس بوده که در سال ۸۸ بعنوان مدیر نمونه سازمان بسیج مهندسین معرفی و مورد تجلیل قرار گرفته است.

مدیر راه اندازی و مسئول تحویل گیری پالایشگاه سوم، مدیر پالایشگاه سوم در دو دوره، مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان، مدیر مهندسی، برنامه ریزی و توسعه، مدیر پالایشگاه پنجم، رییس هیات مدیره شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، عضو اصلی هیات مدیره شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و جانیشنی مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی نیز از سوابق مدیریتی مدیرعامل جدید منطقه ی ویژه اقتصادی انرژی پارس به شمار می رود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج