اخبار ویژه

کد خبر : 252163 تاریخ ثبت : 1399/2/21 10:53:49

بخشدار ویژه خارگ معارفه شد

بخشدار ویژه خارگ معارفه شددر آئینی با حضور مسئولان، ناصر ابراهیمی به عنوان بخشدار ویژه خارگ معارفه و از خدمات محمود رضایی در این مسئولیت تقدیر شد.

به گزارش آزادنما؛

حجت‌الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ عصر شنبه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: سعی کنیم آنچه خلاف واقع است را مطرح نکنیم و در هر مرحله‌ای از زندگی هستیم هر حرفی را بیان نکنیم.

وی افزود: به دنبال مسئولیت نباشیم و مسئولیت باید به سراغ ما بیاید. باید بدانیم در چه حکومتی قرار گرفتیم و چه نعمتی به نام ولی فقیه داریم، باید برای مردم کار کنیم، برخورد و رفتار خوب داشته باشیم.

امام جمعه خارگ تصریح کرد: از استاندار و فرماندار بوشهر تشکر می‌کنم که اهتمام و دلسوزی ویژه ای به جزیره خارگ دارند. وحدت و همدلی خیلی خوبی در جزیره وجود دارد، ضمن خیرمقدم به بخشدار جدید، برای بخشدار سابق هم آرزوی موفقیت داریم.

همدلی خوبی در خارگ وجود دارد

شیخ احمد کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ نیز در این مراسم اظهار داشت: بخشدار اسبق جزیره خارگ زحمات و خدمات فراوانی در راستای توسعه جزیره به سرانجام رساند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: همدلی و وحدت نیاز امروز و زمینه ساز توسعه آینده جزیره خارگ خواهد بود، هم اکنون وحدت بسیار مناسبی در سطح جزیره وجود دارد.

امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ تصریح کرد: وحدت بسیار خوبی بین برادران و خواهران اهل سنت وجود دارد.

دنبال تعامل با همه هستیم

ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ اظهار کرد: ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد استاندار و فرماندار بوشهر، با صداقت در رفتار و گفتار کار خودم را با کمک و همراهی تمامی مسئولان و اهالی شریف جزیره خارگ آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه موقعیت راهبردی جزیره خارگ به‌عنوان مرکز ثقل صادرات نفت کشور نگاه ما تعامل و تعادل خواهد بود.

ابراهیمی بیان کرد: جزیره خارگ مشهد شهیدان است و این جزیره به تعداد روزهای جنگ بمباران شده ولی لحظه‌ای صادرات نفت از این جزیره قطع نشد و پشتیبان اقتصاد ایران اسلامی بود.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: همه مردم شریف و صبور جزیره خارگ جزئی از خانواده بخشداری خارگ هستند. کار گروهی و تیمی مطمئناً باعث راهبرد و اعتلای جزیره خارگ خواهد شد./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج