اخبار ویژه

کد خبر : 252157 تاریخ ثبت : 1399/2/21 10:33:10

مدیر جدید آموزش و پرورش دشتستان معرفی شد

مدیر جدید آموزش و پرورش دشتستان معرفی شددر آیینی با تقدیر از خدمات سیدحسن لواسانی فرد مدیر پیشین، سهراب باقری به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دشتستان معرفی شد.

به گزارش آزادنما؛

علیمراد کرمی پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیران جدید و پیشین آموزش و پرورش شهرستان دشتستان که با حضور نماینده مجلس و فرماندار این شهرستان انجام شد، با بیان اینکه تغییر و تحول زمینه ساز پیشرفت مجموعه می‌شود، اظهار داشت: هر مدیر طی 4 تا 5 سال می تواند برنامه‌های خود را اجرایی نماید و معمولا بعد از این مدت باید مدیر جدید همراه با تفکرات نو جایگزین شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر،  تفکرات جدید را زمینه ساز توسعه اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: وقتی مدیر جدیدی وارد مجموعه‌ای شود می‌تواند همراه خود تفکرات و برنامه‌های جدید را وارد مجموعه نماید.

کرمی افزود: این از خصوصیات هر تغییر است که می‌توان از تجارب افراد صاحب نظر و دیگر متخصصان و اندیشه‌های متفاوت دیگر استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: در شش سال اخیر، کارهای خوبی در حوزه آموزش و پرورش دشتستان انجام شده و موفقیت‌های زیادی حاصل شده است. البته در این زمان کاستی و کمبودهایی نیز وجود داشته است.

 محمد باقر سعادت  نیز در این آیین با بیان این که تربیت نیروی متخصص از وظایف آموزش و پرورش است، اظهار داشت : طی چهل سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی، همواره فرهنگیان در راس مدیریت آموزش و پرورش بوده و نه تنها از سایر ارگان‌ها کسی را در راس خود ندیده بلکه تربیت کننده مدیر برای سایر دستگاه‌های اجرایی بوده است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی، دوران مدیریت سید حسن لواسانی فرد مدیر پیشین آموزش و پرورش دشتستان را یکی از طلایی ترین دوران آموزش و پرورش این شهرستان دانست و افزود: ارتقای رتبه علمی شهرستان و کسب عناوین مختلف را در زمینه‌های فرهنگی ورزشی و علمی، راه اندازی دانشگاه فرهنگیان و درمانگاه فرهنگیان از خدمات خوب این مدیر است.

سعادت ادامه داد: همانطور که موفقیت‌های زیادی طی این مدت کسب شده ولی کمبودهایی هم وجود دارد که امیدواریم با همت مدیر جدید برطرف شود.

همچنین فتح الله نوروزی با اشاره به نقش معلمان در جامعه اظهار داشت: معلمان، پرچم داران برنامه های آموزش و پرورش هستند، از این رو هر چه به آنها توجه بیشتری شود، بازخورد بهتری نیز خواهیم دید.

فرماندار شهرستان دشتستان با بیان اینکه آموزش و پرورش توانمند، لازمه توسعه اجتماعی است، خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش به عنوان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی, کانون انتشار دانایی است و شکل گیری سرمایه اجتماعی در آموزش و پرورش اتفاق می افتاد.

وی آفت آموزش و پرورش و تمامی مدیران را روزمرگی برشمرده و اظهار داشت: آموزش و پرورش باید حاکمیت اخلاق را به نحو صحیح در برنامه ریزی خود داشته باشد.

در پایان این آیین با تقدیر از خدمات سیدحسن لواسانی فرد مدیر پیشین، سهراب باقری به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دشتستان معرفی شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج