اخبار ویژه

کد خبر : 252152 تاریخ ثبت : 1399/2/20 12:25:49

۳۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان بوشهری توزیع می‌شود

۳۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان بوشهری توزیع می‌شوددبیر قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه استان بوشهر از اجرای مرحله دوم این رزمایش خبر داد و گفت: همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) در مرحله دوم این رزمایش ۳۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان بوشهری توزیع می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

حجت الاسلام یعقوب بهمیاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با قدردانی از مردم نیکوکار، خیر، نهادها و دستگاه‌های مختلف اجرایی در رسیدگی به نیازمندان و افراد آسیب دیده اقتصادی ناشی از کرونا اظهار داشت: در پی فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به خانوارهای آسیب دیده اقتصادی از کرونا در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه، فعالیت‌های قرارگاه این رزمایش در استان بوشهر آغاز شد.

وی با بیان اینکه مرحله نخست توزیع کالاهای معیشتی در آستانه ماه مبارک میان نیازمندان توزیع شد افزود: در مرحله نخست از سوی قرارگاه رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه پس از شناسایی افراد و خانوارهای آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا بیش از 30 هزار بسته معیشتی در آستانه ماه مبارک رمضان میان این خانوارها که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند توزیع شد.

دبیر قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه استان بوشهر از اجرای مرحله توزیع کالاهای اساسی و معیشتی میان نیازمندان خبر داد و بیان کرد: این مرحله بعدازظهر امروز در سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت(ع) عملیات اجرایی آن در توزیع بسته و سبد کالا میان نیازمندان آغاز می‌‌شود.

حجت‌الاسلام بهمیاری با بیان اینکه افراد نیازمند شناسایی شده است خاطر نشان کرد: فعالیت توزیع کمک‌های معیشتی از مصلاهای نماز جمعه آغاز می‌شود.

وی همکاری سپاه، بسیج، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) نیروگاه اتمی، گروه‌های جهادی و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه را در تامین بسته‌های معیشتی را ستود و افزود: در این مرحله علاوه بر توزیع 30 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان، کمیته امداد استان بوشهر نیز سبدهای غذایی میان افراد تحت پوشش توزیع می‌کند.

دبیر قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه استان بوشهر از راه‌اندازی 50 آشپزخانه برای طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان خبر دادو خاطر نشان کرد: در این آشپزخانه‌ها که در نقاط مختلف استان بوشهر مستقر است در ماه مبارک رمضان قبل از اذان مغرب، غذاهای طبخ شده با رعایت پروتکل بهداشتی با همکاری فعالان اجتماعی میان نیازمندان توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام بهمیاری مشارکت خیران در خرید کتاب دانش آموزان بی‌بضاعت را از دیگر فعالیت خیران در رسیدگی به نیازمندان دانست و تصریح کرد: در این راستا در بندرریگ، قرارگاه رزمایش مواسات و کمک مومنانه این بندر اقدام به خرید کتاب و نوشت‌افزار دانش آموزان نیازمند و توزیع میان آنان کرده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج