اخبار ویژه

کد خبر : 252149 تاریخ ثبت : 1399/2/20 12:21:41

پایان گروگانگیری در دیر با دستگیری گروگانگیران

پایان گروگانگیری در دیر با دستگیری گروگانگیرانفرمانده انتظامی استان بوشهر از آزادی گروگان و دستگیری دو گروگانگیر در کمتر از پنج ساعت با عملیات پیچیده و دقیق پلیس در شهرستان دیر خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سردار  خلیل واعظی از  آزادی گروگان و دستگیری دو گروگانگیر در کمتر از پنج ساعت با عملیات پیچیده و دقیق پلیس در شهرستان دیر خبر داد و در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: روز گذشته ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۹ شخصی با تماس با سامانه ۱۱۰ اظهار می کند، از دست  گروگانگیران فرار کرده و  جانش  در خطر بوده که از نیروهای پلیس برای نجاتش امداد خواهی می‌کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد شاکی در اظهارات خود و نحوه گروگانگیری عنوان می‌کند که اهل یکی از استان‌های همجوار هستم که چند روز پیش در فضای مجازی با یک خانم ساکن شهرستان کنگان آشنا شدم و برای ملاقات با وی به این شهرستان مراجعه کردم، ولی  به محض حضور در محل توسط دو نفر ناشناس که با تجهیزات کامل پلیس خود را مامور نیروی انتظامی جا زده بودند، به زور مرا با یک دستگاه خودرو سواری به شهرستان دیر منتقل و در یک منزل مسکونی به اسارت گرفتند و با شکنجه و تهدید به قتل قصد اخاذی داشتند، که پس از چند ساعت اسارت و ترک گروگانگیران در محل با تقلا اقدام به فرار کردم.

وی افزود: سریعا پلیس آگاهی شهرستان دیر با تشکیل یک تیم ویژه از ماموران مجرب و تحقیقات میدانی گسترده، اقدامات اطلاعاتی و فنی دقیق موفق شد هر دو نفر گروگانگیر را شناسایی، دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار دهند.

سردار واعظی با بیان اینکه متهمان مرتبط با این گروگانگیری در بازجویی پلیس به بزه انتصابی اعتراف کردند اضافه کرد: همه افراد مرتبط با این پرونده غیر بومی بوده و اهل استان‌های همجوار که ساکن شهرستان کنگان بودند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج