اخبار ویژه

کد خبر : 252143 تاریخ ثبت : 1399/2/17 14:33:26

ویرایش روش آزادسازی سهام عدالت ممکن شد

ویرایش روش آزادسازی سهام عدالت ممکن شدسوالات زیادی درباره اینکه سهام داران سهام عدالت امکان تغییر روش آزادسازی سهام خود را دارند یا خیر مطرح شده است.

به گزارش آزادنما؛

نزدیک به یک هفته از آزادسازی سهام عدالت گذشته است و در این مدت برخی از سهامداران با مراجعه به سایت سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی یکی از دو روش مستقیم و غیر مستقیم را انتخاب کرده اند.

بسیاری از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان در این مدت به دفعات در ذیل اخبار مربوط به سهام عدالت از ما خواستند تا مسئولان سازمان خصوصی سازی، برای  ویرایش روش آزادسازی سهام، چاره ای بیندیشند.

پیشتر اعلام شده بود که سهامداران تنها یک بار مجاز هستند با مراجعه به سایت روش مورد نظر خود برای آزادسازی سهام عدالت (مستقیم یا غیر مستقیم) را انتخاب کنند.

علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی سازی در تشریح جلسه روز گذشته ستاد سهام عدالت با صاحب نظران اقتصادی و اعضای سازمان بورس، اظهار کرد: سازمان خصوصی سازی در حال انجام یک سری هماهنگی‌های درون سازمانی است تا افرادی که تا پایان ۱۵ اردیبهشت اطلاعات خود را به سامانه سهام عدالت وارد کرده اند، تنها برای یک بار بتوانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

او افزود: تا ساعت ۲۴ روز ۱۵ اردیبهشت هر سهامداری وارد سامانه شده و اطلاعات خود را وارد کرده است، امکان ویرایش خواهد داشت و از فردا هر فردی اطلاعات خود را در روش مستقیم آزادسازی تنها یک بار می‌تواند وارد کند. از عموم مردم درخواست می‌کنیم دقت و بررسی لازم را قبل از ورود به سامانه انجام دهند تا دچار مشکلات این چنینی و دوباره کاری‌ها نشویم.

گفتنی است، نهم اردیبهشت با دستور مقام معظم رهبری سهام عدالت بیش از ۴۹ میلیون نفر از مشمولان این سهام اجازه آزادسازی را گرفت و تا کنون نزدیک به ۲ میلیون نفر نسبت به تعیین تکلیف سهام خود اقدام کرده‌اند./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج