اخبار ویژه

کد خبر : 252127 تاریخ ثبت : 1399/2/17 14:00:30

۲۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای جدید استان بوشهر ساخته می‌شود

۲۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای جدید استان بوشهر ساخته می‌شودمدیرعامل شرکت عمران شهر عالی‌شهر بوشهر گفت: ۲۵۰۰ واحد مسکونی استان بوشهر در اجرای طرح اقدام ملی در شهرهای جدید این استان تولید و ساخته می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

علی مقاتلی در جلسه شورای مسکن استان بوشهر هدف از اجرای طرح اقدام ملی مسکن را تامین مسکن برای اقشار متوسط و کم‌درآمد جامعه دانست و اظهار داشت: هدف طرح اقدام ملی تولید مسکن ارزان قیمت است و مسکن‌های تولیدی با قیمت‌های مناسب در اختیار اقشار ضعیف و متوسط جامعه قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر عالی‌شهر بوشهر با بیان اینکه در مرحله نخست طرح اقدام ملی سهمیه شهر جدید عالیشهر بوشهر دو هزار و 250 واحد اعلام شد افزود: این واحدها برای جمعیت شهرهای بوشهر و عالیشهر است که تاکنون هزار و 500 واحد آن طی دو مرحله در سامانه ثبت نام ثبت شده و 508 نفر افراد ثبت نامی دارای شرایط لازم هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون 114 نفر برای افتتاح حساب به بانک مسکن در اجرای طرح اقدام ملی مسکن معرفی شده‌اند خاطر نشان کرد: در مرحله دوم 500 نفر به این مجموعه افزوده شد که در این مرحله 600 نفر ثبت نام کرده‌اند که هنوز افراد حائز شرایط لازم پالایش نشده‌اند.

مقاتلی با بیان اینکه برای اجرای 350 واحد با 6 مشاور و طراح قرارداد منعقد نموده خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا انتخاب سازنده تا پایان خرداد و تیر ماه سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: دراجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید عالی شهر بوشهر و در صورت وجود متقاضی تا هزار و 500 واحد از طریق انتخاب سازنده و به صورت طرح وساخت اقدام خواهد شد.

مدیرعامل عمران شهر عالی‌شهر بوشهر با بیان اینکه زمین ساخت واحدهای مسکونی آماده است تصریح کرد: برای آماده سازی زمین در اجرای طرح  اقدام ملی مسکن 25 میلیارد تومان اختصاص یافته است.

مقاتلی از اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرجدید در عسلویه خبر داد و بیان کرد: برای ساخت مسکن در اجرای این طرح چهار و 800 واحد سهمیه اعلام شده، که شامل شهرهای نخل تقی، عسلویه، بیدخون و چاه مبارک می‌شود، که طی مرحله دوم از طریق سامانه هزار واحد ثبت نام صورت گرفته که در صورت وجود متقاضی تا پایان شهریور ماه سال جاری عملیات اجرایی شهر جدید آغاز خواهد شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج