اخبار ویژه

کد خبر : 252105 تاریخ ثبت : 1399/2/3 10:02:32

اجرای بیش از 583 میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در استان بوشهر

اجرای بیش از 583 میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در استان بوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اعتبار پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان بوشهر ۵۸۳.۳ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو  بعدازظهر امروز در آئین تجلیل از مسؤولان برگزارکننده کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر با قدردانی از فرمانداران، شهرداران، ائمه جمعه، نیروهای مسلح و همه کسانی که سهمی در برگزاری کنگره داشتند، اظهار داشت: در برگزاری کنگره شهدا ۱۰۳ جلد کتاب برای کنگره تألیف و جمع‌آوری شد که ۷۶ جلد آن به چاپ رسید و بقیه نیز آماده چاپ است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بابیان اینکه کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر با هماهنگی و همدلی به بهترین وجه برگزار شد، افزود: در برگزاری این کنگره در مدت بیش از دو سال کارها و برنامه‌های مهمی اجرا شد.

وی بابیان اینکه این کنگره ۲۵ دی‌ماه سال قبل باشکوه خاصی برگزار شد، یادآور شد: در این راستا ۲۱ کمیته تخصصی در بخش‌های مختلف تشکیل شد.

رزمجو با گرامی‌داشت سالروز تأسیس سپاه به‌فرمان امام راحل، خاطرنشان کرد: این نهاد با دوراندیشی امام راحل در راستای مقابله با اهداف دشمنان ایجاد شد و خدمات ارزنده‌ای به ایران اسلامی ارائه کرده و دارای کارنامه درخشانی در عرصه‌های گوناگون است.

وی از محاسن این کنگره را تولید و پخش ۲۳ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و فضای مجازی عنوان کرد و افزود: کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر هم‌زمان از ۲۸ شبکه استانی و سراسری به صورت زنده پخش شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: در کنار برنامه‌های فرهنگی کنگره و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر ۸۷۳ طرح محرومیت‌زدایی با اعتبار ۵۸۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به نام شهدا آغاز و برخی از آن‌ها افتتاح شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج